a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koło fortuny - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Koło fortuny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lucas Hawke

Liczba postów : 52

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 3:07 pm

-Huh... - wysłuchał zagadki dla innej pary. W pierwszej chwili miał zaproponować ten wybór, ale teraz...teraz troszkę się rozmyślił. Chyba dzisiaj nie jest jego najlepszy dzień na zgadywanki. - To może...zadanie? - spytał drapiąc się po głowie lekko zakłopotany - nie jestem pewien czy szalone zagadki Dropsa będą dla mnie zrozumiałe. - dokończył szeptem pochylając się w jej stronę, żeby nie usłyszał jak go nazywa zdrobnieniem, które krążyło od jakiegoś czasu po szkole.

___
*Drops,oczywiście chodzi o Dumbledora Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Więc składam modły
czekając tu na kolejny dzień
i świecąc jasno po morza kres
zobaczę w końcu brzeg
za każdym razem gdy widzę cię,ocean w sercu mym burzy się
dzięki tobie znów mam siły i gdzieś w oddali jest brzeg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t627-lucas-hawke
Wasylisa Goldenmayer

Liczba postów : 321

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 4:08 pm

Zaśmiała się kiedy zobaczyła minę chłopaka. Czyżby go zagadka przeraziła? Cóż, ona na pewno nie była w tych rzeczach najlepsza. Pokiwała głową.
- Tak. Zadanie może być lepsze. - przyznała. - zwłaszcza, że niektóre są trudne zagadki.
Cieszyła się, że jeszcze na nich nie padło. Miała dziwne wrażenie, że już nie długo.

Wasylisa Goldenmayer

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1109-wasylisa-goldenmayer
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 7:25 pm

Niestety pięć minut upłynęło nieubłaganie szybko, a para nic nie odpowiedziała. Dumbledore westchnął nie mogąc uwierzyć, że nie znają odpowiedzi na te pytanie.
- Pięć minut minęło, moi drodzy. Przykro mi, ale musimy Was pożegnać.- i tak teraz Katniss z Barty'm zlecieli do Akwarium, czyli tam gdzie był już Ryu z Juliette.
Dumbledore nie czekając znów zakręcił strzałką. Na kogo teraz wypadnie? Wiadomo, że zagadka zostaje,

z/t dla Katniss i Barty'ego

~ Przykro mi Katniss, ale już 5 godzin czekałam na odpowiedź, gdy w Zasadach jest że do pół godziny maksymalnie czekam, chyba że na PW się mnie uprzedzi, kiedy będzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 7:25 pm

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzuć kostką

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 7:26 pm

Strzałka wskazała puste już miejsce, więc Dumbledore jeszcze raz zakręcił. Szkoda, że nie odpowiedzieli na jego zagadkę. Przecież ona była dziecinnie prosta. Przynajmniej dla niego. Spojrzał się jeszcze na uczniów nie komentując niektórych spóźnienie. No cóż, zdarza się. Przecież teraz ich nie ukarze za to.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 7:26 pm

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 7:29 pm

Gdy strzałka zatrzymała się na parze Deimosa z Astorią, serdecznie się do nich uśmiechnął.
- Kochani, chcecie zagadkę czy zadanie?- spytał się pary. Miał nadzieję, że chociaż im teraz coś się uda. Może i była zdolna ta młodzież, ale póki co tego nie widział i ze smutkiem spoglądał na te pary, które odpadały z dalszej zabawy.
Cierpliwie czekał, aż coś wybiorą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Andrew Saillor

Liczba postów : 103

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pią Lut 14, 2014 8:21 pm

Wpadł do wielkiej Sali, rozglądając się, po czym usiadł przy stoliku, widząc, że jego pary jeszcze nie ma... Szkoda. Uśmiechnął się do Jessi i puścił jej oczko, rozsiadającsię na krześle.

Czyżbym był fejmem? Ana <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rosalie Amell

Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sob Lut 15, 2014 12:22 am

Rosalie weszła do wielkiej sali i usiadła tam gdzie jej partner do walentynkowej zabawy uśmiechnęła się delikatnie do Andrewa i się przywitała z nim.
-hej Andrew-rzekła do młodzieńca.

"Nigirishimeta ketsui wo
hidarimune ni kirisaku no wa
"Ringel der Torheit" Sōkyū o mau
Flügel der Freiheit"

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/f22-uczniowie
Black Sinclair

Liczba postów : 747

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sob Lut 15, 2014 12:34 pm

Usadził krzywo, bokiem tak, zad na zadedykowanym mu stołku i, jakby nigdy nic, przyciągnął brązowowłosą dziewczynę do siebie objąwszy jej świeżą, zdrową kibić. W zaaranżowanej przez samą dyrekcję sytuacji prawdopodobnie nie było to nic dziwnego, a co dopiero zabronionego.
Po woni dobiegającej spod prawie czystych, mocno zniszczonych ubrań, dało znać, że całkiem niedawno widział się z wodą i mydłem. Może nie dzisiaj, wczoraj czy przedwczoraj, ale w tym tygodniu na pewno.
- Diaa-noo - zaintonował cicho klepiąc ją wolną łapą po twardym raczej brzuszku.

Prawdziwa pomyłka jest wtedy, kiedy załączysz swój akt zgonu zamiast aktu urodzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t628-black-victor-sinclair
Deimos Sacred

Liczba postów : 22

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sob Lut 15, 2014 4:51 pm

Poczuł dziwny przypływ adrenaliny kiedy strzałka zatrzymała się na nich. Spojrzał się na Astorię zastanawiając się czy on ma wybierać czy dać jej szansę. Widząc jednak, że dziewczyna nie kwapi się do jakiejkolwiek odpowiedzi do prowadzącego postanowił, że on podejmie tę decyzję. Jako, że lubił żeby coś się działo skoro już pisał się na tę zabawę wybór był raczej oczywisty.
-Poprosimy wyzwanie.- Odpowiedział z błyskiem w oku oczekując zadania jakie mieliby dostać razem z jego partnerką.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sob Lut 15, 2014 6:22 pm

Drzwi do Wielkiej Sali otworzyły się, i wszedł przez Nie Black lekko się zataczając. Idąc odszukał Dianę wzrokiem po czym siadł koło niej oplatając jej talię ręką. Poruszyła się w miejscu niewygodnie, czując się lekko zażenowana. Po chwili zauważyła, że nie czuje zawsze towarzyszącego mu zapachu stęchlizny. Z podziwem przyznała, że niedawno musiał się umyć. Uśmiechnęła się lekko do swoich myśli.
-Słucham Cię? - spróbowała lekko odciągnąć go od siebie, łapiąc go za przegub.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sob Lut 15, 2014 6:37 pm

Dumbledore ucieszony klasnął w ręce.
- A więc zaczynajmy! Waszym zadaniem jest odnaleźć dwie połówki serca, możecie przy okazji dostać kilka innych ciekawych bonusów! Ale uważajcie na groźne piranie, druzgotki i niezadowolone stworzenia wodne! Powodzenia, kochani! - w tym momencie zapadnia pod parą Deimos i Astoria otworzyła się, a oni wpadli do Tunelu nr 3. Cała sala zwróciła się raz jeszcze ku migoczącemu ekranowi, bo oglądać poczynania kandydatów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Mary Fern

Liczba postów : 1107

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Nie Lut 16, 2014 10:50 am

Do Sali powoli zaczęli schodzić się ludzie i zajmować miejsce na krzesłach w kole. Każdego kto ją mijał witała delikatnym uśmiechem. W końcu wśród wchodzących zauważyła Mike’a. Odwzajemniła szeroki uśmiech, zakładając niesforny kosmyk za ucho.
-Hej Mike- przywitała chłopaka. Nie zdążyli nic więcej już powiedzieć, bo zaczęła się gra. Obserwowała poczynania uczestników, trzymając kciuki za powodzenie ich zadań.
- Wolałbyś zagadkę czy zadanie?- spytała siedzącego za nią chłopaka szeptem.

Amelia Mary Fern
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t382-amelia-mary-fern
Andrew Saillor

Liczba postów : 103

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Nie Lut 16, 2014 4:45 pm

Spojrzał na wchodzącą Rosalie i odetchnął. Wolałby nie zostawać sam. W końcu są Walentynki. Szkoda,że jego Walentynka siedziała z innym chłopakiem przy innym stoliku. Westchnął i uśmiechnął się przyjaźnie do Rosalie.
- Cześć, Rosalie.

Czyżbym był fejmem? Ana <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike Crawling

Liczba postów : 205

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Nie Lut 16, 2014 5:26 pm

Hm... Zagadki są całkiem fajne w mojej opinii. Dają do myślenia a przy okazji można się dowiedzieć czegoś ciekawego. A ty co wolisz? - Zapytałem ją z zaciekawieniem w głosie by po chwili lepiej przyjrzeć się twarzom zgromadzonych. Niektóre osoby widziałem po raz pierwszy.

You gotta learn to hide the anger, practice smiling in the mirror. It's like putting on a mask.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t993-mike-crawling
Amelia Mary Fern

Liczba postów : 1107

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Nie Lut 16, 2014 9:37 pm

- Hm.. w sumie mi to obojętne-uśmiechnęła się. Trochę dziwnie rozmawiało jej się z kimś kogo nie widziała, a jedynie czuła tuż za swoimi plecami.-Może najpierw zagadka, a jeśli się uda i padnie na nas drugi raz, zadanie?- zaproponowała.

Amelia Mary Fern
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t382-amelia-mary-fern
Mike Crawling

Liczba postów : 205

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Nie Lut 16, 2014 9:44 pm

Dobra, mi pasuje taka opcja. - Uśmiechnąłem się sam do siebie po czym przymknąłem oczy w oczekiwaniu na wyczytanie.

You gotta learn to hide the anger, practice smiling in the mirror. It's like putting on a mask.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t993-mike-crawling
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pon Lut 17, 2014 5:43 pm

Niestety coraz więcej par odpadało, bo zazwyczaj źle wykonało swe zadanie. A Dumbledore tak mocno liczył na tę młodzież, że jakiś sukcesów z ich strony się spodziewał. No cóż, widocznie przeliczył się. Ściana z widokiem na poprzednią parę zniknęła, a przygnębiony dyrektor spojrzał na będących tu uczniów. Czy w ogóle któreś z nich wykona poprawnie swe zadanie? Chociaż jedno?
- Poprzednia para niestety odpadła. Mam nadzieję, że następnej lepiej się powiedzie.- spojrzał na pozostałych i ponownie zakręcił strzałką. Na kogo tym razem padnie szczęście?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pon Lut 17, 2014 5:43 pm

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pon Lut 17, 2014 5:44 pm

Koło wskazało na puste miejsce, gdzie wcześniej inna para została wylosowana i zawiodła. Dumbledore westchnął tylko i ponownie zakręcił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pon Lut 17, 2014 5:44 pm

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pon Lut 17, 2014 5:45 pm

Ponowne zakręcenie strzałki nie powiodło się. I po raz trzeci tym razem Dumbledore znów zakręcił strzałkę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pon Lut 17, 2014 5:45 pm

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Pon Lut 17, 2014 5:49 pm

Widząc, że strzałka wylądowała przy parze pana Crawlinga i panny Fern, uśmiechnął się przyjaźnie i spojrzał się na ową parę.
- Co wybieracie moi drodzy?- spytał się ich spokojnym tonem. Coś mu się zdawało, że tym razem cała ta zabawa nabierze jakiś kolorów. Bo póki co to była taka no ... mdła. Chętni mało co robią i przez to nie udaje im się wykonać swych zadań. Jakby z jakiegoś przymusu zostali tutaj wtrąceni, a tak przecież nie było.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   

Powrót do góry Go down

Koło fortuny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next