a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koło fortuny - Page 3
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Koło fortuny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Amelia Mary Fern

Liczba postów : 1107

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 12:24 pm

Wskazówka zakręciła się parokrotnie. Wreszcie jej koniec wskazał miejsce gdzie siedziała razem z Mike'em. Spojrzała na chłopaka przez ramię, uśmiechając się lekko.
-Poprosimy zagadkę- zwróciła się do dyrektora z delikatnym uśmiechem. Miała nadzieję, ze uda im się odpowiedzieć.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Amelia Mary Fern
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t382-amelia-mary-fern
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 3:20 pm

Dyrektor wesoło uśmiechnął się do nich i słysząc, że chcą zagadkę, na chwilę się zamyślił. Co by tu im dać. Tamta zagadka wprawdzie nie została rozwiązana, ale później może do niej wróci. Teraz ma już inną.
- Pijąc mnie czujesz słodkawą woń. Ktoś inny słoną. A jeszcze inny gorzką. Jednakże smak i działanie mam jednakowe. Czym jestem?- zadał w miarę prostą zagadkę. Miał nadzieję, że są tak pilni, że szybko zorientują się, o co chodzi. W końcu mieli tylko pięć minut na poprawną odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Mary Fern

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 3:33 pm

- Amortencja!- odpowiedziała ledwie co słysząc słowa zagadki. Pierwsza myśl zazwyczaj jest najbardziej trafna... miała nadzieję, że i tym razem ta będzie. Jak na razie dobrze się bawiła i chciałaby kontynuować zabawę.

Amelia Mary Fern
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 3:37 pm

Dumbledore zaraz uśmiechnął się zadowolony słysząc prawidłową odpowiedź. W końcu ktoś odpowiedział i nie musiał kończyć tej zabawy.
- Prawidłowa odpowiedź, kochani.- spojrzał się na wszystkich, po czym wprawił strzałkę w ruch. Kogo teraz kolej?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 3:37 pm

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzuć kostką

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 3:41 pm

No i teraz kolej na pana Saillora i panny Amell. Uśmiechnął się pogodnie do tej pary.
-Co wybieracie moi drodzy?- spytał się. Póki co jeszcze kilka par było na kole. Będzie trzeba niedługo jakoś zrobić z tym porządek. Ale jeszcze nie teraz ...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Andrew Saillor

Liczba postów : 103

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 3:45 pm

- NA rozgrzanie poprosimy zagadkę.
Uśmiechnął się radośnie i przecczesał włosy dłonią. Nie miał na razie ochoty nic robić, miał również nadzieję, że Rosalie nie będzie mu miała za złe...

Czyżbym był fejmem? Ana <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 3:58 pm

Wpierw ciągnęło ich do zadań, a teraz na zagadki. No proszę, jak ładnie można się bawić, jeśli się chce. Usmiechnął się dobrodusznie do nich i chwilę podumał nad zagadką dla nich.
- Mając mnie, trafisz wszędzie.
Beze mnie jesteś zgubiony.
Czym jestem?
- dumał dumał, aż w końcu wydumał Dumbledore. Trochę ona była podchwytliwa, ale jak tutaj jest u gryfon i krukonka, to powinni wyłapać, o co w niej chodzi. Bo w końcu ta rzecz jest jedną z ważnym elementów, a raczej niezbędna w każdej dziedzinie. Nie zamierzał robić im for, ale no możliwe, że młodzi trochę się nagłówkują nad odpowiedzią. Nie trzeba tu przypominać, że mają tylko 5 minut na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Andrew Saillor

Liczba postów : 103

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 4:57 pm

Zastanowił się chwilę. NAchodziło mu tylko jedno słowo na myśl.
- Cel?
Zamknął oczy i poczekał, aż nie wleci do wody...

Czyżbym był fejmem? Ana <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 5:10 pm

No Gryfon blisko był, ale jednak nie o cel mu chodziło. Ale był blisko.
- Niestety nie o cel mi chodzi, lecz o wiedzę, czy doświadczenie, ale byliście blisko. Niestety odpadanie.- i zaraz otworzyła się pod nimi zapadnia i wylądowali sobie w Akwarium. Chyba rybki umieją pływać, nieprawdaż?
I znów strzałka poszła w ruch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

I znów koło poszło w ruch.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike Crawling

Liczba postów : 205

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 5:20 pm

Dobra odpowiedź Amelka. - Odwzajemniłem do niej uśmiech po czym poklepałem ją lekko po ramieniu. Jak do tej pory idzie nam bardzo dobrze.

You gotta learn to hide the anger, practice smiling in the mirror. It's like putting on a mask.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t993-mike-crawling
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 5:22 pm

Dumbledore spojrzał na pana Stirlinga i panną Walker uśmiechając się dobrodusznie. Tylko panna Fern wraz ze swym partnerem póki co mieli szczęście. Może im się powiedzie?
- Co wybieracie, moi drodzy? - spytał się ich i spokojnie oczekiwał na ich odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Mary Fern

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 6:11 pm

-Pierwsza myśl jak widać najlepsza- zarumieniła się lekko. Nie była przyzwyczajona do żadnych pochwał. Dziadkowie jak już to tylko ją krytykowali. Dla niech wszystko co zrobiła było złe i kropka.
- Oby dalej szło nam równie dobrze- uśmiechnęła się, choć chłopak nie mógł tego zobaczyć. Zaczynała się cieszyć, ze siedzą do siebie plecami.

Amelia Mary Fern
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 7:18 pm

Wszedł do Wielkiej Sali, od wystroju której zrobiło mu się niedobrze. "Rzygam tęczą" pomyślał na widok porozwieszanych po całej sali ozdób w kształcie serc. Podszedł do stolika zajmowanego przez Jessi. Na jej widok od razu poprawił mu się humor.-Siema! Co tam?-przywitał się z szerokim uśmiechem zasiadając na krzesle obok niej.
Powrót do góry Go down
Jessi Mall

Liczba postów : 2424

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Wto Lut 18, 2014 10:23 pm

Siedziała tak sobie i przyglądała się innym parą które cóż co chwilę odpadały, i w końcu pojawił się on!
- Nie bardzo ci się śpieszyło co nie? - zapytała ze śmiechem.
- Jak co to bierzemy zadanie ja nie lubię zagadek nie mam do nich głowy. - cóż chłopak nie dostał wyboru no ale w końcu kto po wsi chodzi swemu tyłkowi szkodzi!

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz
wymienię ci pięć osób, które nas jutro znienawidzą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Black Sinclair

Liczba postów : 747

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sro Lut 19, 2014 1:42 pm

Czując skurcz mięśnia śmiechowego dziewczyny, sam również rozciągnął wargi w błogim niemal uśmiechu. Gdy chwyciła za jego nadgarstek, szarpnął mocniej ręką i w sumie tylko tyle.
- Czy pamiętasz to, o czym ja zapomniałem? - zapytał cicho patrząc kolejno po pozostałych w grze parach.

Prawdziwa pomyłka jest wtedy, kiedy załączysz swój akt zgonu zamiast aktu urodzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t628-black-victor-sinclair
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sro Lut 19, 2014 2:48 pm

Ian i Silvir próbowali przemyśleć, co wolą, gdy nagle zaczęło się coś dziwnego dziać. Dumbledore z niepokojem spoglądał na środek koła, gdzie widział czyjś malutki cień. A potem kilka par nagle spadło do Akwarium wraz z Ianem i Silvir.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sro Lut 19, 2014 2:48 pm

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sro Lut 19, 2014 2:56 pm

Dumbledore z niepokojem spojrzał na miejsce, gdzie wcześniej był Black i Diana. Teraz było ono puste i na dodatek jakby kogoś tam widział. Dyrektor już skierował w jego stronę swą różdżkę, lecz zaraz kolejne dwie zapadnie otworzyły się. Kto zostanie teraz? Póki co jeszcze były 4 pary.

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro Lut 19, 2014 2:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sro Lut 19, 2014 2:56 pm

'Pary/Koło Fortuny/C' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   Sro Lut 19, 2014 3:12 pm

W końcu Dumbledore ruszył w stronę kolejnych dwóch par, które zaraz zleciały do Akwarium.
- A co ty tu robisz?- spytał zagniewany widząc coraz bardziej widoczny dla niego cień. W końcu wszedł do środka całej tej machiny i zastał tam ... Irytka.
- Zaraz z tobą porozmawiam. A tymczasem idź zamelduj się u Krwawego Barona i powiedz mu, co zrobiłeś.- powiedział rozgniewany do Irytka, po czym wyszedł z machiny i spojrzał na dwie pary, które zostały.
- Irytek popsuł większość całej machiny, więc niestety jestem zmuszony do skończenia tej zabawy. - no niestety Irytek popsuł częściowo machinę, a Dumbledore wolał nie ryzykować zdrowiem uczniów.
-Możecie iść. Każdy z Was dostaje po 40 punktów dla domu. Życzę miłych walentynek. - uśmiechnął się jeszcze do nich, po czym poszedł badać wnętrze koła, w którym Irytek narozrabiał.

Wygrani, czyli Noel, Rita, Amelia i Mike dostają po 40 pkt i możliwość wybrania nagrody do poziomu 2, a reszta za udział po 15 pkt.

z/t wszyscy z całego tego działu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Koło fortuny   

Powrót do góry Go down

Koło fortuny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3