a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Stolik nr.5 - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Stolik nr.5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Wto Lut 18, 2014 10:16 pm

-Mike masz coś jeszcze? - zapytała wpatrując się w dwie puste szklanki przed sobą. A co... Jak szaleć to szaleć. Najwyżej ktoś ją odniesie do pokoju. Zaśmiała się sama do swoich myśli i spojrzała na chłopaka.
-Chociaż w sumie... - mruknęła po czym się schyliła i spod sukienki wyjęła różdżkę. Wypowiedziała cicho Zaklęcie Napełniające, kierując je na butelkę po czym znów się schyliła, tym razem chowając różdżkę. Złapała butelkę i nalała sobie alkoholu. Złapała szkło i powoli sączyła trunek.
Powrót do góry Go down
Mike Crawling

Liczba postów : 205

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Wto Lut 18, 2014 10:27 pm

Hm... Bardzo ciekawe to zaklęcie, przydatne. - Śmiejąc się pod nosem opróżniłem zawartość swojej szklanki. Oparłem głowę o nadgarstek patrząc przed siebie. - I jak ja biednego Aleca odprowadzę jak sam nie będę w stanie iść?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You gotta learn to hide the anger, practice smiling in the mirror. It's like putting on a mask.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t993-mike-crawling
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Wto Lut 18, 2014 10:32 pm

-Alec, twardy chłopak. Da radę - zaśmiała się, zakrywając usta.
-Nie wiem jak ja. A Lisa widzę nie jest skora nawet do rozmowy ze mną - skrzywiła się lekko po czym uśmiechnęła się, ukazując dołeczki w policzkach.
-A Ty? O siebie się nie martwisz? Bo widzę, że Alec tam wywija. - spojrzała przez stoliki na tańczącą parę.
Powrót do góry Go down
Alex Clark

Liczba postów : 454

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Sro Lut 19, 2014 4:03 pm

Przyjrzał się pozostałym osobom. Uśmiechnął się.
- To ja też pójdę z kimś zatańczyć, może akurat będę miał farta?!- wstał poprawił sobie garnitur i skierował się w stronę parkietu gdzie już lisa z jego bratem tańczyła. Podszedł do kilku znajomych zaczynając codzienną nudną rozmowę.

/zt

Alex Clark
Najgorzej, gdy ktoś jest dla Ciebie wszystkim, a Ty dla niego nikim.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t984-alex-clark
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Sro Lut 19, 2014 4:26 pm

Spojrzała zdziwiona na Alexa. Spojrzała na jego nieobecne oczy zwrócone w stronę parkietu. Wstał, poprawił marynarkę, krawat i ruszył żwawym krokiem do swoich znajomych. Odprowadziła go wzrokiem i położyła ręce na stole po czym oparła na nich czoło. Jęknęła cicho.
-Ekstra... - mruknęła i pozwoliła aby niesforne kosmyki włosów okalających jej twarz opadły w dół zakrywając jej twarz. Oddychała głęboko, próbując się uspokoić.
-Dobra impreza, co? - skomentowała podnosząc się. Oparła łokieć na stoliku, a podbródek na dłoni. Złapała szklankę z alkoholem i wypiła ją duszkiem. Najwyżej się upije.
Powrót do góry Go down
Mike Crawling

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Sro Lut 19, 2014 11:17 pm

Obserwowałem chwilę dziewczyną póki się nie zdecydowałem co robić. - To może.... zatańczymy? - Spytałem nieśmiało dopijając zawartość swojej szklanki.

You gotta learn to hide the anger, practice smiling in the mirror. It's like putting on a mask.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Czw Lut 20, 2014 10:43 pm

Diana spojrzała niepewnie przez stoliki w stronę parkietu. Potem na chłopaka. Potem znów na parkiet. A potem znów na chłopaka. Uśmiechnęła się blado.
-Jesteś pewny, że chcesz tam iść? - zapytała patrząc na zabrany tam tłum. Tak to nie miała nic przeciwko. Spojrzała na chłopaka i lekko się uśmiechnęła. Nie chciała żeby źle ją zrozumiał. Po prostu nie chciała gnieść się tam, ani zostać zadeptaną.
Powrót do góry Go down
Mike Crawling

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Czw Lut 20, 2014 10:52 pm

Sam spojrzałem na parkiet ponieważ siedziałem odwrócony plecami do tego miejsce. Patrząc dostrzegłem iż cała sala jest pełna ludzi. To byłby zły pomysł. Po chwili znów powróciłem do konwersacji. - Masz rację.. Lepiej tam teraz nie iść.

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   Pią Lut 21, 2014 12:04 pm

Kiedy wybiła godzina 4 rano. Uczniowie zatańczyli swój ostatni taniec, zjedli ostatni kawałek ciasta. Potem profesor Dumbledore wstał i podziękował im za dobrą zabawę w świetnej atmosferze.
Ostatni raz pogratulował Liamowi zwycięstwa i wysłał wszystkich do łóżek.

/zt dla wszystkich
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Stolik nr.5   

Powrót do góry Go down

Stolik nr.5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Drewniany stolik