a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kawiarenka
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Kawiarenka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kawiarenka   Pon Mar 10, 2014 1:44 pm

Kawiarenka, w której każdy może zjeść to, na co ma ochotę. Jest dosłownie wszystko. Na dodatek bardzo dobrze słychać wokalistów i muzykę.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Pon Mar 10, 2014 9:04 pm

Ze sceny zaczął roznościć się głos jednego blondyna. Śpiewał on "Song Of The Lonely Mountain".
W sumie całkiem nieźle mu wychodziło...
W tym samym czasie ludzie chodzili po parku, spacerowali. Jedli pyszne wypieki i zakupowali pamiątki. Był to czas dla przyjaciół i rodzin...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Wto Mar 11, 2014 4:07 pm

Ivonne wlazła do Kawiarenki bo nie miała się gdzie włóczyć. Usiadła sobie na jednej z ławek nie biorac nawet nic do jedzenia. Słuchała muzyki lecącej gdzieś ze sceny. Wszystko było takie magiczne a ona przyszła tu tylko dlatego że nie miała gdzie podziać się w samym Londynie. Siedziała tak i słuchała gwaru uczniów i swoich myśli błąkających się po jej głowie. Miała włosy upięte w kucyk dzięki czemu widać było jej bliznę.
Powrót do góry Go down
Roy Hale

Liczba postów : 949

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Wto Mar 11, 2014 4:46 pm

Roy nie miał co do roboty. Więc poszedł do kawiarenki. Tak. Przybycie w najmniej spodziewanym miejscy to coś było dla niego. Nikt nie mógł wiedzieć gdzie ma zamiar się pojawić. Był taki nieprzewidywalny. No czasami aż do granic. Raz był tu, a nikt nie mógł się spodziewać gdzie mógł być za chwilę. Zobaczył, że na ławce siedzi jakaś dziewczyna. Nawet ładna. Choć nigdy nie patrzył w ten sposób na dziewczyny. No dobra kobiety. Usiadł nieopodal i przyglądnął jej się dokładnie. Kiedy na niego zerknęła posłał jej delikatny uśmiech i przysiadł się bliżej niej.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Roy
Nie ma we mnie nic, co możesz jeszcze zranić

©CC
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t861-roy-hale
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Wto Mar 11, 2014 7:13 pm

Ivonne spojrzała na chłopaka który się pojawił. Gdy się uśmiechnął odwzajemniła go. W tym momencie chłopak się do niej dosiadł a ona nieco się odsunęła.
- Co Cię tutaj sprowadza skoro na scenie jest konkurs??- spytała patrząc na niego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Wto Mar 11, 2014 7:19 pm

Przyszedł do kawiarni obejrzeć występy. Widząc , że przy jednym ze stolików siedzą jego znajomi podszedł do nich.-Siemano! Co tam porabiacie?-zagadnął ich wesoło.-Można się dosiąść?-spytał uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Wto Mar 11, 2014 7:39 pm

Ivonne spojrzała na chłopaka który właśnie doszedł do nich.
- Cześć... Siadaj i tak na razie nie rozmawiamy... Co tu robisz?- spytała uprzejmie patrząc na chłopaka z szerokim uśmiechem- my tu tylko siedzimy... Będziesz śpiewać??
Spytała z szerokim uśmiechem. Włosy miała spięte przez co było widać jej blizne która teraz wyglądała jak tatuaż.
Powrót do góry Go down
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Wto Mar 11, 2014 10:09 pm

Roy miał coś powiedzieć kiedy podszedł do nich jakiś chłopak. No tak, można było się spodziewać pecha. Ale uśmiechnął się. Tego dnia już wystarczająco narobił sobie wrogów.
- Jasne siadaj- powiedział z lekkim opóźnieniem. Chłopak nie wyglądał na takiego co miałby śpiewać, ale zerknął na niego z zaciekawieniem. Może jednak się mylił?

Roy

©CC
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 2:08 pm

Ivonne spojrzała na chłopaków i uśmiechnęła się.
- Ivo jestem tak ogółem... Ciebie kojarzę- stwierdziła patrząc na Sergio w końcu byli w tym samym domu i na tym samym roku- Ale Ciebie nie
Powiedziała patrząc na Roy'a No niestety... Nie było chyba im dane się spotkać kiedykolwiek. Jakoś tak chyba na siebie nie trafiali.
Powrót do góry Go down
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 3:14 pm

Roy popatrzył to na dziewczynę to na chłopaka. Widocznie się znali, ale on sam ani jednego, ani drugiego nie rozpoznawał. Może i lepiej. Lubił poznawać nowych ludzi. Zwłaszcza takich jak dziewczyna.
- Ja jestem Roy. Roy Hale.- nie miał zielonego pojęcia czy kojarzy go z Quidditcha czy może z igrzysk. Ale nie wyglądało by go i jakikolwiek sposób rozpoznawała.
- Na pewno mnie nie znacie.- mruknął. Kto by chciał jego znać?!

Roy

©CC
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 3:34 pm

Ivonne spojrzała na Roy'a i uśmiechnęła się. Była puchonem więc była miła. Nie trudno odgadnąć czemu.
- Miło mi Cię poznać a dokładniej jestem Ivonne Nightwood... A ty?? Grasz w Quidditcha??- spytała wciąż na niego patrząc. Uśmiechała się.- Bo chyba raz czy dwa widziałam Cię na meczu i to nie na trybunach.
Powrót do góry Go down
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 3:50 pm

Roy posłał jej uśmiech podziwu. Więc zauważyła!
- Tak, gram. Na pozycji ścigającego.- raz czy dwa to nawet niezły wynik był. Nawet już niedługo miał się odbyć nowy mecz. I miał grać przeciw puchonom.
- A ty grasz?- spytał tonem podziwu. Może i ignorował chłopaka, ale nie miał mu nic do powiedzenia poważnego.

Roy

©CC
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 4:25 pm

Ivonne na pytanie chłopaka tylko się uśmiechnęła.
- Nie gram... Podziwiam ludzi którzy grają... Ja jestem zbyt niska by mnie na miotle zauważono jeszcze bym tłuczkiem dostała albo pałką... Chociaż na ścigającego mogłabym się nadawać- stwierdziła cicho i uśmiechnęła się.- Takie małe i szybki... Nikt by nie zauważył jakbym zabrała tę małą piłeczkę... Jak ona... A znicz...
Powiedziała z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 7:12 pm

Roy wysłuchał dziewczyny. Wcale nie uważał jej za małą. No może drobną. Ale takie już były kobiety. Nic na to nie mógł poradzić. Taka była ich rola. Ale był za równouprawnieniem. Ale jeśli nie chciała to już jej decyzja. Przecież nie mógł nikogo naciskać.
- Czyli jestem podziwiany przez ciebie?- zapytał z powagą. Nikt mu tego nigdy nie powiedział. No i raczej nie mowie. To raczej James był z tych podziwianych.
- Jeśli nie grasz to mam nadzieję, że chociaż obejrzysz jak gra Twoja drużyna, co? Zamierzam im tyłki skopać. Mam nadzieję, że nie będziesz zła!

Roy

©CC
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 7:26 pm

-Nie, przyszedłem tylko pooglądać występy.-wyjaśnil z uśmiechem przysłuchując się ich rozmowie. Sam nie grał w quidditcha, ale chętnie przychodzil obejrzeć mecze, zwłaszcza, jeśli brała w nich udział drużyna z jego domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 8:11 pm

Ivonne spojrzała na chłopców.
- cóż mój drogi... Mogę co najwyżej udawać że się gniewam w końcu to nie mój sport- powiedziała z uśmiechem.- może któryś z Was zaśpiewa ze mną??
Spytała żartując.
- Roy mój drogi ja na mecze przychodzę specjalnie wtedy gdy gra Gryffindor by móc na Ciebie popatrzeć.
Oczywiście żartowała
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 9:25 pm

Po kilkunastu minutach na scenie pojawił się ten sam prezenter. Uśmiechał się do wszystkich...
-Czas na ogłoszenie wyników...
III miejsce otrzymuje ->Sofie
II miejsce otrzymuje -> Aric
I miejsce otrzymuje ->Jessi

reszta za udział otrzymuje 10 galeonów!

Prezenter stanął zadowolony z ogłoszenia wyników...
-To jeszcze nie koniec atrakcji... ogłaszamy konkurencję niespodziankę. Jednak tutaj potrzebne są pary... chłopiec z dziewczyną. Chętnych zapraszamy na scenę!.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 10:37 pm

Roy zaśmiał się z jej żartu. Zmierzwił jej włosy ręką.
- No uważaj. Spróbujesz tylko nie przyjść! Ja już mam sposoby by cię odnaleźć! Nie będę grał a pójdę cię szukać. Zobaczysz jeszcze!- zaśmiał się. Popatrzył na chłopaka.
- Zobaczysz jeszcze skopie wam tyłki.- może to nie było bezpośrednio do niego ale czół się tak jakby powiedział "zobaczysz skopie ci tyłek, więc nie podchodź do mnie"/

Roy

©CC
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Sro Mar 12, 2014 10:51 pm

Ivonne zaśmiała się cicho. Gdy zmierzwił jej włosy zaśmiała się głośniej.
- Ej... Trzymam za słowo- powiedziała szczerząc się- ej chodź na te konkurencję!! No dawaj...
Powiedziała i złapała chłopaka za rękę wstając. Głupio to wyglądało ale Ivo się tym nie przejmowała...
Powrót do góry Go down
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Czw Mar 13, 2014 3:31 pm

Roy popatrzył na dziewczynę i wstał. Nie słuchał co się wokół działo więc był tym zaskoczony. Głupio było się przyznać, że nie wie o co chodzi. Kiedy złapała go za rękę był lekko zaskoczony, ale nie trwało to długo. Ścisnął ją mocniej i wstał.
- Gdzie?

Roy

©CC
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Czw Mar 13, 2014 3:42 pm

Ivonne nagle puściła dłoń chłopaka. Czemu?? Sama nie wiedziała. Po prostu instynktownie ją puściła. Przysunęła się i wiedziała że będzie to nieco wredne ale powiedziała mu do ucha.
- Nie chce być wredna po prostu chcę stąd iść... Nie jesteś zły??- spytała i znów złapała go za rękę ciągnąc go ku wyjściu z Kawiarenki. Jak najdalej od kolegi z domu.
- Przejdziemy się gdzieś po prostu chyba że chcesz iść na scenę n a tę konkurencję gdzie potrzebne są pary- powiedziała już głośniej bo byli dalej od Sergia.
Powrót do góry Go down
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Czw Mar 13, 2014 3:52 pm

Roy skinął krótko głową. Popatrzył na chłopaka siedzącego wciąż.
- jasne!- powiedział i ruszył. Kiedy już byli dalej od chłopaka zaśmiał się krótko.
- Spokojnie. Na scenę mi się nie spieszy.- czemu nie chciała siedzieć z kolegą z domu? Nie chciał już głowy zawracać durnotami! Wyszedł z kawiarenki nie pozostawiając po sobie ani śladu.

/zt

Roy

©CC
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   Czw Mar 13, 2014 3:56 pm

Ivonne spojrzała tylko na kolegę z domu i pomachała mu. A jak... Czasem od swoich kolegów z domu się ucieka a Ivonne miała to opanowane do perfekcji. Uśmiechnęła się tylko i zniknęła tak szybko jak się pojawiła w tym miejscu. A jak... Goniła Roy'a bo taka mała istotka długich kroków nie robi.

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kawiarenka   

Powrót do góry Go down

Kawiarenka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Kawiarenka Babuni
» Kawiarenka pani Imbryk~