a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Propozycje i skargi
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Propozycje i skargi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mistrz Mistrzów

Liczba postów : 1001

PisanieTemat: Propozycje i skargi   Sro Maj 28, 2014 6:19 pm

Masz jakiś problem lub ciekawy pomysł? Chcesz pomóc nam w modernizacji forum albo po prostu coś ci przeszkadza? To jest właśnie odpowiednie miejsce dla ciebie. Napisz to w tym temacie, a administracja lub inni użytkownicy napewno ci pomogą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The author of this message was banned from the forum - See the message
Christian Fawley

Liczba postów : 67

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Gru 22, 2014 10:22 am

Popieram kwestię kanonów, one i tak są łamane już teraz, a ścisłe trzymanie się historii postaci ogranicza rozgrywkę. Można iść według jakiejś ogólnej linii historycznej - wiadomo że Lucjusz nagle nie zakocha się w Zgredku a Syriusz nie zabije Petera - ale skoro kanony do tej pory mają praktycznie pełną swobodę, to czemu nie przenieść tego na przyszłość?

Poza tym punkt:
15. Maksymalny czas nieobecności (nieusprawiedliwionej) gracza w sesji to 2 tygodnie. Po tym czasie uznaje się ją za przedawnioną i druga strona może takową sesję opuścić.
2 tygodnie to BARDZO dużo w przypadku sesji nieusprawiedliwionej, gdy nie wiadomo, czy gracz ma wywalone na swoje sesje, multum obowiązków czy coś mu się stało. Proponuję zmienić to w taki sposób, by te 14 dni obowiązywało wyłącznie w przypadku, gdy gracz się usprawiedliwi. Jeśli tego nie zrobi, tydzień w zupełności wystarczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3071-christian-fawley
Jessi Mall

Liczba postów : 2424

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Gru 22, 2014 6:02 pm

Lisku jeżeli chodzi o skargę co do sesji jest nieuzasadniona. Sesja z Roską była przedawniona więc tamci gracze mogli spokojnie Zająć temat. Zrobili to prawie po miesiącu od waszego ostatniego odpisu a w regulaminie jest na to 14 dni co do reszty propozycji rozmawialiśmy o tym podczas konferencji i nie widzę sensu pisania drugi raz tego co już wiemy tutaj. Nikt z nas nie ma sklerozy na prawdę jesteśmy stare ale nie aż tak Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz
wymienię ci pięć osób, które nas jutro znienawidzą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Gru 22, 2014 6:35 pm

Zwykła postać też nie może u nas zginąć bez zgody gracza więc to jest takie samo prawo jak ma kanon.
I skarga na te osoby to jedno a drugie że przecież pisanie jest dobrowolne a admini nie będą przecież stać nad kimś i go zmuszać do odpisu. Zaczynając z kimś grę robi się to uzgadniajac z tym z kim piszemy więc może warto właśnie tego kogoś upomnieć a na przyszłość np. Nie podejmować z nim sesji skoro je olewa?
Forum to nie tylko admini to fakt ale admini to również gracze którzy chcą się wypowiadać i mają ku temu pełne prawo. Podejrzewam że gdyby żaden admin nie odpowiedział też było by źle. Już słyszę że "admini nawet nie raczyli się wypowiedzieć"

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Mia Dewan

Liczba postów : 28

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Nie Sty 11, 2015 2:44 pm

Witajcie. Nie jestem pewna, czy moja wiadomość będzie w pełni propozycją, w pełni skargą. Uważam, że to forum, jest dobre - bardzo dobrze, niemniej jednak brakuje jakiegoś uzupełnienia, które pragnęłabym zaproponować. Nie oczekuję, że się zgodzicie... to przecież moje skromne zdanie, ale jak zdążyłam się zorientować - zostałam poparta przez pewną liczbę osób. No ale ja tu gadu gadu, a trzeba przejść do rzeczy... Pierwszą sprawą jest KP. Nie chodzi mi o wygląd, ale generalnie moglibyście postarać się o Jego ładny wygląd, głównie mam na myśli pracę z html. Ale niekoniecznie piszę o tym - zauważyłam, że każdy... czy jest w piątej klasie, czy nawet w trzeciej, ba! Nawet jeśli jest śmierciożercą... może wpisać swojego patronusa. Jak wiemy - zarówno z filmu, jak i z książki, zaklęcie to jest bardzo potężne i odstrasza dementorów. Po pierwsze - Śmierciożercy nie potrafią wyczarować patronusa, z prostego względu... nie posiadają dobrych wspomnień. Tylko Harry Potter potrafił wyczarować patronusa na V roku bodajże... dlaczego mamy takich geniuszy na swoim forum? Ważną kwestią jest to, że niektórzy wielcy czarodzieje nie mogli podjąć się tak wielkiego zaklęcia, a tu raptem mamy wszystkich, bez wyjątku. Jaki więc mam pomysł? Uważam, że powinniśmy stworzyć pewien temat, w którym każdy, kto ma chęć... no i oczywiście jakiś sensowny przedział wiekowy, albo dobrą ocenę z Zaklęć, mógłby napisać post, jak to w konfrontacji z dementorem wyczarował podczas egzaminu swojego patronusa - tutaj opis zwierzęcia, bądź obłoku... bo niekoniecznie wszystkim udaje się wyczarować zwierzę. Tutaj istotną rolę mogą grać kostki... można założyć, że od 1 do 3 nie udało się, a od 4 do 6 - świetnie. Jeśli się nie uda... można próbować jutro/za tydzień, ale już pod pewną zapłatą, a co! Tak samo umiejętność teleportacji... na tym forum bodajże trzeba napisać jakieś podanie, albo coś - właśnie... czemu trzeba pisać podanie, by nabyć umiejętność teleportacji, a wielkie zaklęcie patronusa po prostu oddajemy... w ręce małych dzieci, niezbyt potężnych czarodziei, bądź nawet Śmierciożerców? Chętnie mogłabym wam we wszystkim pomóc, o ile byście tego chcieli - w końcu mam pewną koncepcję. Mam nadzieję, że chociaż przeczytacie i rozpatrzycie to, byłabym ogromnie wdzięczna!
I chyba kolejną kwestią są zajęcia. Rozumiem, że nie robicie ich zbyt dużo, często - bo naturalnie mało osób w ogóle pisze tam posty. Ale czemu robić lekcję danego dnia? Załóżmy, że ktoś posiada postać profesor McGonagall.. stwierdził sobie, że ma ochotę zrobić zajęcia. Mówi o tym administratorowi, który zamieszcza to na tablicy ogłoszeń. Nauczyciel daje post, opisuje co trzeba zrobić i... kostki, albo ostateczna opinia nauczyciela. Przecież mielibyście o wiele większą frekwencję, jeśli uczeń mógłby zamieścić tylko jeden post, gdzie opisywałby, co robił na lekcji. Fajną opcją byłyby punkty... to zwiększyłoby rywalizację, a także chętniej uczniowie pojawialiby się na zajęciach. Widziałam właśnie, że teraz powstały jakieś dzienniczki! Świetnie! To mogłoby dać początek tym lekcjom, które niezbyt specjalnie były tu prowadzone... I chyba tyle. Chociaż - Może by tak więcej osób zaangażować w MG? Bardzo fajnie, jakby się wtrącał w sesję, urozmaicał innym gry...
Dzięki Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3281-mia-dewan
Remus Lupin

Liczba postów : 663

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Nie Sty 11, 2015 3:42 pm

Zgadzam się z Mią, co do jej propozycji, a sam chętnie podrzucę coś w podobie jej pomysłu. Mianowicie egzaminy końcowe. Wiadomo, że na każdym roku są egzaminy kończące szkołę, już o SUMach i OWUTEMach nie wspominając. Chcę dodać, że fajnym i ciekawym pomysłem byłoby zorganizowanie takich egzaminów w jakimś osobnym temacie i wykorzystanie kostek jako oceny końcowe. Nie wszyscy są Wybitni. Każdy jest z czegoś słabszy, mocniejszy, a kostki (do których, nie zawsze każdy ma szczęście) byłyby sprawiedliwe. Nikt wtedy nie podważałby decyzji MG czy Administracji, że wszyscy zdali z dobrymi wynikami. Takie moje małe ale Smile

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Narcyza Malfoy

Liczba postów : 189

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Nie Sty 11, 2015 4:57 pm

Również uważam, że trzeba to jakoś zmienić... Szczególnie to z tymi zajęciami, bo patronusy aż tak w oczy nie rażą.

Narcyza Black
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1095-narcyza-black
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Nie Sty 11, 2015 6:17 pm

ok więc uwaga bo tłumaczę co i jak.
Zaczynam od zajęć. Mija nie obraź się ale Twój post dobitnie znaczy o tym że nie zapoznałaś się z nowym systemem oceniania. Do tej pory (dokładnie w starym roku szkolnym) było tak że o wszystkim decydowały kostki tak jak to opisałaś i właśnie z tego powodu użytkownicy przestali przychodzić na zajęcia bo mówili "po co mam się produkować pisać na lekcjach skoro i tak później kostka wykula mi trolla a ten co nie chodzi dostanie W bo będzie miał szczęście" dla tego powstały dzienniki aby zachęcić ludzi do pokazywania się na zajęciach bo właśnie za to są dodatkowe punkty i teraz osoby chodzące na zajęcia, robiące ćwiczenia itp mają to uwzględnione a osoby które "wagarują" wiadomo jak w życiu nie mogą mieć najwyższej oceny.
Dwa kwestia częstotliwości zajęć. No cóż to też na wasze życzenie. Gdy tu zaczynałam zajęcia były co drugi tydzień jednak ludzie zaczęli marudzić że przecież to za często że nie ma czasu na inne sesje więc zostało to zmniejszone jak chcieliście. Nie widzę problemu by teraz robić zajęcia częściej jeśli chcecie na moje nawet co tydzień. Ja jestem codziennie na forum więc mogę pisać jak MG bo niestety ale na forum nie mamy aktualnie ani jednej postaci prowadzącej nauczyciela! Mamy kilku praktykantów to fakt ale np. ja mam dwóch od astronomii i starożytnych run i gdy są moje zajęcia to je prowadzę jednak większość praktykantów najzwyczajniej w świecie olewa swoje zajęcia...
Do tego na forum namnożyło się nam studentów cały VII zeszłoroczny rocznik i mnóstwo nowych osób a uczniów jak na lekarstwo! Aktywnych gryfiaków mamy na forum 5! Ślizgonów 6 krukonów 1 puchonów 2 chodzi mi o osoby które regularnie się pojawiają i piszą z tego nie każdy pojawia się niestety na lekcjach. Rozumiem czemu tak jest po prostu u nas średnia wieku na forum to ok. 20 lat a raczej osoby w tym wieku nie zawsze mają ochotę i wenę bawić się w 15-16 latków.
Kwestia MG cóż fajnie że mówisz że chcesz żeby MG wtrącał się w Twoje sesje zapamiętam i będę to robić jednak gdy jako MG zanim jeszcze byłam adminem wbijałam ludziom do sesji był jeden wielki krzyk że psuję ludziom ich koncepcje sesji i bez zgody userów nie powinnam się wtrącać. Tak więc zostało to zaniechane i MG wtrąca się tylko do sesji które sam aranżował.
Patronus. Cóż w sporo kp ludzi piszą że nie opanowali tej umiejętności. Po za tym nikt nie mówi że śmierciożerca nie może znać tego zaklęcia! Wręcz przeciwnie przecież w IŚ jest opisane jak podczas włamania do MM Ron jedzie na dół do sali przesłuchań gdzie czekających na rozprawę pilnuje śmierciożerca chroniący się patronusem w obecności dementrora! Śmierciożercy są źli tępią szlamy i zabijają mugoli ale to nie znaczy że nie mają dobrych wspomnień! Dla nich najszczęśliwszą chwilą może być np. dostanie się do Śmiercików, narodziny czystokrwistego potomka itp, itd. Do tego zaklęcie patronusa jest nauczane na VII roku i na egzaminach końcowych pojawia się to zaklęcie jako standardowa umiejętność!
Teleportacja no cóż też widzę że pamiętasz stare czasy. Zmiana była już dawno. Każdy dorosły wystarczy że zgłosi się po tą umiejętność w temacie. Uczniowie uczą się na specjalnym kursie który zawsze (w zeszłym roku już tak było) jest w marcu/kwietniu i tylko jeżeli go przejdą mają tą umiejętność.
I Kp na koniec. Cóż kwestia poruszana wiele razy! Nawet sonda była rok temu! I niestety ale html nie przeszedł mało kto za tym zagłosował i już tłumaczę czemu.
Znaczyło by to zmianę wszystkich kp na forum. Wiadomo ze temat z kp jest zablokowany po jej akceptacji. Ja osobiście nie widzę problemu bo admini mają swobodną możliwość edycji tych postów więc wklejenie kodu to nie duży problem mogła bym to zrobić nawet sama po prostu jakiegoś dnia bym nie dała postów i zajęła się tylko tym z tym że problem jest taki że nie każdemu chciało by się podesłać do mnie link z jakimś zdjęciem czy czymś takim do kp i co wtedy? Część kp ładnych a część starych? jak by to wyglądało? A nikogo zmusić nie możemy.
Można by zapowiedzieć że osoby które nie dostarczą materiałów do nowych kp te kp będą miały przeniesione do archiwum ale to raczej zadziałało by odwrotnie i część osób by po prostu odeszła, niestety tacy są niektórzy ludzie.

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Sty 12, 2015 12:32 am

Chciałam zauważyć że w życiu zdarzają się takie sytuacje kiedy ktoś kto jest w czymś "mistrzem" popełnia błąd i polega na czymś co 1 000 000 razy mu się udało a ktoś kto robi coś pierwszy raz odnosi sukces.
Do tego jak mówię po to jest dziennik aby uczeń który cały czas był dobry z jakiegoś przedmiotu, starał się , chodził na zajęcia, robił zadania, ćwiczył itp. mógł mieć dobrą ocenę!
Na zajęciach wykonujemy zadania, zdobywamy oceny i wiadomo że jest to brane pod uwagę przy wystawianiu ocen na koniec roku.
Przy tym systemie nie ma mowy o tym aby uczeń który jest dobry i ma dużo W dostał T na koniec i odwrotnie ktoś kto ma same T nie dostanie nagle W na koniec.

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Regulus Black

Liczba postów : 569

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Sty 12, 2015 2:40 am

to może trzeba po prostu wprowadzić punkciki dla umiejętności jak to jest na wielu forach? sposobów widziałam tak wiele, że tutaj administracja też na pewno coś ciekawego wymyśli Very Happy wtedy, wiecie, jak masz wiele punkcików z zaklęć to lepiej wyjdzie zaklęcie niż komuś kto ma mniej (+ do tego włączyć wynik kostki, żeby był dreszczyk niepewności)
dzienniczki są fajne tylko niestety mają parę wad
po pierwsze, określają jedynie umiejętności uczniów, dorośli są pomijani, a poza tym w dużej mierze zależą od tego ile zajęć się odbędzie
np. z przedmiotów z dzienniczka Regulusa jeszcze nie było ani jednego, odkąd został wprowadzony :C
i co ze zwyczajnym byciu dobrym w czymś? to też powinno mieć wpływ, a nie tylko ilość lekcji, które się odbyły...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2265-reglus-black#43185
Syriusz Black

Liczba postów : 570

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Sty 12, 2015 9:43 am

Zgadzam się z Kitsune. 50/50 w kostkach nie jest do końca sprawiedliwe. Dajmy na to, że ktoś ma postać wykładowcy kolegium na zajęciach i na przykład w fabule odbywa sie praktyczne zaliczenie przedmiotu i dzieki kostkom studentowi, ktory miał rozne wyniki z zajęć, lepsze i gorsze nagle się powiedzie do tego stopnia, że stanie sie bieglejszy w tej dziedzinie niz sam prowadzący. Z tego wychodzi ze taki dorosly moglby miec przywilej nie korzystania z kostek:P
Te kostki są dobre glownie w takich sytuacjach jak czarodziej uczy się danego zaklecia po raz pierwszy. Chociaż i to nie do końca, bo są tacy co szybciej opanują zaklęcia OPCM, a są tacy co lepsi są w transmutscji, albo jeszcze w czyms tam innym.
Punkty umiejetnosci nie bylyby takie złe:P

Sryriusz Black
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3039-syriusz-black
Regulus Black

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Mar 13, 2015 10:58 am

czy słuszne mam wrażenie, że ostatnie posty w tym temacie zostały zupełnie zignorowane?
no ale o co innego mi chodzi, mianowicie o EVENTY
mam wrażenie, że całkiem często umierają i to nie dlatego, że użytkownicy nie chcą w nich pisać, a z winy MG
jeden z dawnych przykładów? event piracki, zapowiadało się ciekawie, osoby w mojej grupie napisały swoje posty, które w większości zakładały reakcję ze strony postaci prowadzonej przez MG, po czym... nic zupełnie, nic, minął miesiąc a MG zupełnie o nas zapomniał : ))

albo ŚLUBY, ja nie wiem czy na tym forum one mają tendencje do umierania, ale to już drugi odkąd tutaj jestem i to się dzieje O_O ja wiem, że tam więcej zależy od użytkowników, ale halo, przecież coś piszą, a MG też mógłby dodać coś od siebie (i może też najbardziej zainteresowana postać, która jest postacią admina?), bo jak tak dalej pójdzie, to zaraz będziemy mieli kolejny ślub urwany w połowie

a spotkanie z Voldkiem to już jakaś porażka ._.  ja tam nie wiem czy jego postać jest prowadzona przez admina/znajomego admina/czy zupełnie przypadkową osobę, ale może warto by tego kogoś nakłonić do minimalnej aktywności? na każdy jego post trzeba czekać ze 3 tygodnie, podczas gdy odpowiedzi osób też ram grających pojawiają się o wiele wiele wiele szybciej
skoro to taka ważna postać dla fabuły i już po raz któryś zmienia właściciela, to może warto coś z tym zrobić...
Powrót do góry Go down
Anarhold Tempest

Liczba postów : 522

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Mar 13, 2015 6:18 pm

Drogi Regulusie,
mam przyjemność odpowiedzieć na twoje wątpliwości.
Najpierw, co do ignorancji wcześniejszych propozycji...
->Mechanizm jakikolwiek byłby dobry, nie byłabym nawet przeciwna, ale osobiście się na tym kompletnie nie znam, więc jeśli ktoś ma konkretne propozycje i się podejmie realizacji to serdecznie zapraszam.
->Kostki są super! Na razie pozostają bez zmian.

Eventy:
-> np. Piracki. Prowadzony przez chętnego użytkownika, akurat chyba zabrakło chęci do dokończenia.
-> śluby. Niedoszłej pannie młodej, podoba się stwierdzenie, że ślub umarł.... (btw. chodzi o Irinę), jest bardzo prawdziwe. Wszak Pan Młody popełnił samobójstwo.
-> Kiedyś Voldemorta miałam ja, ale jak wszyscy wiedzą, w tej kwestii byłam beznadziejna, dalej przewijało się kilku i jest ktoś(?) aktualnie. Napiszę do niego pw, jeśli nie odpowie w przeciągu 2 dni, to najwyżej zakończy się spotkanie.
Jeśli masz jakieś konkretne propozycję, co zrobić z Voldemortem, to chętnie ich wysłucham.
Pozdrawiam i życzę miłego piąteczku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t10-anarhold-roddy-tempest?hig
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Mar 13, 2015 6:49 pm

Widzę że powinnam się wypowiedzieć w kwesti ślubu bo resztę Anka już ododpowiedziała. Dodam tylko na początek że poprzednie posty tutaj nie było olane a omówione na cb z zainteresowanymi.
A wracając do ślubu. Ślub się skończył zaczęło się wesele dałam zarówno ja jak i Rudolf posta a teraz czekamy aż reszta gości się pojawi. Do tego pisałam o tym że będę nieobecna. Na weselu dodatkowo wydaje mi się że interwencja Mg nie jest potrzebna. Po przywitaniu się z młodą parą wszystkich gości każdy może iść w inne miejsce i tam zająć się sesją z kim tylko chce i to Od Was zależy co dalej możecie się upić bawić czy cokolwiek innego się Wam uwidzi. Nie możecie ciągle patrzyć na nas bo mamy też swoje życie a jestem pewna że pomysłów Wam nie brakuje.
Kwestia Voldzia jest taka że osoba która ją ma jest zupełnie kimś obcym - no chyba że ktoś zna tą osobę - i w każdym razie ta osoba pokazuje się w regulaminowym czasie na forum a były ostatnio pretensje że za szybko zabieramy kanony. Powiem więcej też mnie denerwuje taka sytuacja bo nie lubię jak sesja ciągnie się w nieskończoność. Ale często widzę osoby na forum piszące sesje ale żeby odpisać na lekcji lub evencie to jest już ciężko. Ale co my możemy zrobić? Mamy głowy pourywać czy jak? Nie zmusimy nikogo do odpisu nawet jak byśmy chciały więc na prawdę prosimy o wyrozumiałość bo na pewne rzeczy nie mamy wpływu.

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Regulus Black

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pią Mar 13, 2015 10:27 pm

Aha, no to okej z tymi poprzednimi propozycjami, tylko ja akurat na chb nie byłam, a też mnie ciekawiło co wreszcie z tego wynikło :c
Co do ślubu, mam po prostu wrażenie, że od dłuższego czasu nikt tam nie pisze, prawnie nic się nie dzieje, a w takiej sytuacji jakiś mały post mg czy kogoś, kto by określił ogólną sytuację, bardzo by się przydał, nie zauważyłam, że miało cię nie być, ale chyba nie jesteś jedyną osobą, która może taką sytuację wprowadzić. Jasne, że nie patrzę cały czas na was, piszę tam, tylko mi jakoś dziwnie, że tyle tam osób niby jest, a nikt inny nic nie robi. Stąd mój post się w ogóle pojawił.
Voldziu - masz rację, nic nie można zrobić. Ja również nie mam zamiaru nic wymyślać, ponieważ nie mam pomysłu na tę postać. Może skoro nie można znaleźć jednej osoby która prowadziłaby Voldemorta, to powinna robić to cała administracja? Łatwiej pisać postacią, jeśli każda z iluś tam osób może to zrobić...
Powrót do góry Go down
Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Sob Mar 14, 2015 10:54 pm

Ja chciałam się tylko odnieść do Voldzia prowadzonego przez administrację. Jest ona kluczową postacią, ale równie kluczowy jest Dumbledore czy Snape i jeszcze kilku innych. Takim tokiem myślenia musielibyśmy zajmować się wieloma postaciami, a to raczej jest niewykonalne. Poza tym każdy ma swoją koncepcję danej postaci i nie każdy nadaje się do prowadzenia każdego kanonu, a tym jeżeli ktoś ma takową postać to trochę słabo by wyglądało gdyby ktokolwiek z administracji się do tego wcinał.

Dedicate yourself and you gonna find yourself,
    standing in the Hall of Fame

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 10:11 am

Ja tutaj wezmę stronę Regulusa. Wszystkie ostatnie eventy, na które się zapisałem, umierają. Event walentynkowy (czy jakiś taki) w sumie tak naprawdę na dobre się nawet nie zaczął. A mamy połowę marca i dupa z tego wyszła. Zaangażowanie userów widziałem, ale gdzie był jakiś MG?
Nawet lekcje nie zawsze są przeprowadzane, czy zajęcia na studiach. Może warto by zrezygnować ze studiów, albo przyjąć, że jest taka grupa, ale zajęć nie przeprowadzać? Bo zajęcia dla uczniów w Hogwarcie jakoś się tam kulają..
Spotkanie z Voldkiem to też jakaś żenada… Jak ktoś ma postać kanoniczną, zwłaszcza jedną z głównych ( o ile nie główną ) to powinien logować się codziennie, że już o postach nie wspomnę. Wybacz Jessi, ale Twój argument „w każdym razie ta osoba pokazuje się w regulaminowym czasie na forum” jest co najmniej zabawny. A gdzie posty od Voldka? Same się napiszą? Tutaj też MG mógłby się wykazać chęcią i zaangażowaniem. Jeśli nie chcesz oddać komuś Voldemorta, bo jak sama twierdzisz „za szybko zabieramy kanony”, to chociaż ruszcie tyłki na MG, chociażby na zebraniu u Voldemorta...
I pewnie zaraz powiesz, że staracie się, a ja tylko wiecznie narzekam… Okej, zgadza się. Pewną rację macie. Ale jest Was tyle adminek, a ja widzę ostatnio tak naprawdę tylko Twoje zaangażowanie. Na przykład taka Amelia to w ogóle jako adminka dla mnie ostatnio nie istnieje. Rose, Ana i Sofie to chociaż na gg i sb się odezwą. Fakt, od userów dużo zależy. Ale są momenty gdzie powinnyście twardo, i tu przepraszam za słowo, pierdolnąć pięścią w stół i powiedzieć KONIEC! Voldek nie pojawia się, albo nie odpisuje? Wyjazd z takim chwastem! Albo jest się aktywnym userem, albo wypieprzać. Bo pamiętajcie, że potencjalny nowy user widząc brak zaangażowania innych userów, zwłaszcza kanonów, to się zniechęca. Jakbym był takim userem to mocno bym się zastanowił czy dołączyć do Listów.
Ja mogę Voldka z chęcią przejąć i się nim zaopiekować, przynajmniej na jakiś czas, póki nie znajdzie się jakiś ogarnięty użytkownik, który przejmie postać na dobre. Ogólnie mogę Wam pomóc w Administracji Forum, jeśli chcecie.
Tyle z mojej strony, i nie obrażajcie się za kilka słów prawdy Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 2:40 pm

To, że ma takie kompetencje, a nie inne to nie oznacza, że ma siedzieć z boku jak "działka" innej osoby jest.. "zaniedbywana". Ale okej, nie mam zamiaru ani czasu się kłócić. Mojego zdania nie zmienię i nie narzekam bezpodstawnie.
I nie jestem ograniczony, więc nie życzę sobie tego typu uwag. Takie wycieczki to nie w moją stronę kolego. Nigdy nikomu nie kazałem i nie mam zamiaru kazać siedzieć 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   

Powrót do góry Go down

Propozycje i skargi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-
» SKARGI, POMYSŁY, PYTANIA
» Propozycje/Pomysły/Sugestie
» [Pomysł Asha] Propozycje ogólne.