a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Propozycje i skargi - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Propozycje i skargi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
The author of this message was banned from the forum - See the message
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 5:01 pm

Mowa nie jest tutaj o zaklęciach, tylko o eventach, więc czytaj ze zrozumieniem, bo wkurwia mnie coś takiego jak ktoś po łepkach czyta i ma się za kogoś lepszego od innych. Tolerować takiego zachowania nie będę. I dyskutować w ten deseń również. Tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Sofie Brown

Liczba postów : 1937

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 5:07 pm

jeśli chcecie się kłócić to macie pw od tego, ten temat służy do propozycji a nie wzajemnych kłótni.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sofie Brown
Falling out of love is hard, Falling for betrayal is worst.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

Liczba postów : 2424

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 5:21 pm

Tak jak Sofie mówi. Kłócić się możecie na pw, Wiktor ponadto upominam Cię na słownictwo!
Do tego chciałam dodać że praca każdego admina jest tak samo ważna i każdy admin ma też oprócz forum swoje życie prywatne a czasem jest tak że ktoś coś zaniedba bo po prostu ma ważniejsze sprawy w realnym życiu a jak wiadomo to jest wtedy priorytet.
Myślę że jeśli ktoś ma do wyboru zdać sesję, iść do pracy,zając się dzieckiem itp. lub napisać post na forum czy zrobić cokolwiek innego to wybierze coś z tej pierwszej grupy no niestety.
Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz
wymienię ci pięć osób, które nas jutro znienawidzą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 5:59 pm

Dla mnie dyskusja zakończona.
Powrót do góry Go down
Regulus Black

Liczba postów : 569

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 7:12 pm

Cytat :
Ja chciałam się tylko odnieść do Voldzia prowadzonego przez administrację. Jest ona kluczową postacią, ale równie kluczowy jest Dumbledore czy Snape i jeszcze kilku innych. Takim tokiem myślenia musielibyśmy zajmować się wieloma postaciami, a to raczej jest niewykonalne. Poza tym każdy ma swoją koncepcję danej postaci i nie każdy nadaje się do prowadzenia każdego kanonu, a tym jeżeli ktoś ma takową postać to trochę słabo by wyglądało gdyby ktokolwiek z administracji się do tego wcinał.

Nie mówię, żeby wcinać się komuś : ) i nie myślę też, że Sev jest ważną postacią (bo takim tokiem rozumowania wszystkie postacie których nazwisko pojawia się w HP super ważne), chociaż Dumb, masz rację, jest, ważne są własnie te dwie postacie, które prowadzą strony konfliktu. Poprzez Voldemorta prowadzonego przez administrację miałam na myśli nic innego jak po prostu MG z innego konta. Jest sobie konto Voldka, niedostępne dla zwykłych userów i tylko admini raz na jakiś czas robią nim event.

A co do tego co było wyżej (nie umiem powstrzymać się od komentarza), to naprawdę, doskonale wiem jak to jest prowadzić forum, ale wiem też, że aktualnie jestem zwykłym userem i w zasadzie nie obchodzi mnie który admin co robi (bo nie wiem, właściwie to myślałam, że adminami są tylko Sofie, Jessi i Rose, ale może to tylko moje wyjątkowe nieogarnianie), obchodzi mnie jedynie wynik i czy chcę zostać na forum czy nie : D. A zdążyłam je polubić i tylko dlatego wyrażam swoją opinię, zamiast pójść sobie gdzie indziej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2265-reglus-black#43185
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Pon Mar 16, 2015 8:37 pm

Regulus Black napisał:
w zasadzie nie obchodzi mnie który admin co robi (bo nie wiem, właściwie to myślałam, że adminami są tylko Sofie, Jessi i Rose, ale może to tylko moje wyjątkowe nieogarnianie), obchodzi mnie jedynie wynik i czy chcę zostać na forum czy nie : D. A zdążyłam je polubić i tylko dlatego wyrażam swoją opinię, zamiast pójść sobie gdzie indziej.

Chciałem to samo też napisać, ale zaraz bym dostał zjeby, że się czepiam i marudzę Smile Bo "nie mam racji" Smile
Powrót do góry Go down
Joelle Bailey

Liczba postów : 56

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Sro Kwi 01, 2015 10:36 pm

(...) ale rzecz w tym, że trudno całkowicie zrezygnować z bajek,
bo prawie każdy nadal chowa w sobie iskierkę nadziei,
że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2233-joelle-bailey#42180
Remus Lupin

Liczba postów : 663

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Sro Kwi 01, 2015 10:50 pm

Teraz dopiero przyuważyłam dyskusję dotyczącą Voldka. Skoro może Administracja nie ma czasu, to może chwilowo tylko zrobić konto dostępne dla wszystkich użytkowników. Jak ktoś będzie go akurat potrzebował, to można się dogadać z kimś kto go na owy event/sesję weźmie i nim zagra. Oczywiście wiadomo jaki charakter i temperament ma Voldmeort, więc każdy powinien się do tego dostosować, ogółem mówiąc, żeby w miarę podobnie nim pisać.

Co wy na to? Smile

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Sro Kwi 01, 2015 10:54 pm

Cytat :
konto dostępne dla wszystkich użytkowników.

Czuję się jak kurtyzana :<

Osobiście uważam, że to zły pomysł. Lepiej znaleźć kogoś kto rzeczywiście go przejmie, pisać ogłoszenia, proponować... wydaje mi się to lepsze niż tworzenie konta ogólnie dostępnego.
Powrót do góry Go down
Joelle Bailey

Liczba postów : 56

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Sro Kwi 01, 2015 10:57 pm

mniej więcej to miałam na myśli jak wyżej pisałam, ale dostępne tylko dla adminów, bo wtedy może zostać zaplanowane coś bardziej skomplikowanego, fabuła która będzie trwała, a nie pojedyncze posty z doskoku...

(...) ale rzecz w tym, że trudno całkowicie zrezygnować z bajek,
bo prawie każdy nadal chowa w sobie iskierkę nadziei,
że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2233-joelle-bailey#42180
Remus Lupin

Liczba postów : 663

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   Sro Kwi 01, 2015 10:57 pm

Zapomniałam o Tobie zupełnie, pieszczoszko.

W tej sytuacji faktycznie, lepiej kogoś znaleźć na stałe. Przepraszam.

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Propozycje i skargi   

Powrót do góry Go down

Propozycje i skargi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» SKARGI, POMYSŁY, PYTANIA
» Propozycje/Pomysły/Sugestie
» Pomysły i Propozycje
» [Pomysł Asha] Propozycje ogólne.