a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Pamiętnik Jessi
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Pamiętnik Jessi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Jessi Mall

Liczba postów : 2424

PisanieTemat: Pamiętnik Jessi   Sob Cze 07, 2014 12:28 am

Gruby zeszyt oprawiony w czarną aksamitną okładkę, wiele kartek fruwa luzem, są to obrazki, krótkie teksty, nuty,bilety, wejściówki z różnych miejsc, pocztówki, listy, zdjęcia i wiele różnych innych rzeczy. Wpisy nie są datowane, wyraźnie widać że pierwsze kilkadziesiąt stron jest wyrwane a autorka notuje tym co akurat ma pod ręką ...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz
wymienię ci pięć osób, które nas jutro znienawidzą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Pamiętnik Jessi   Sob Cze 07, 2014 12:42 am

A gdyby tak sprawić że ból był by słabszy ? Wymyślić jakieś lekarstwo ?  Ale jakie ? Jeśli jedynym lekarstwem jest jego uśmiech ?  Muśnięcie warg w płatek ucha gdy czytam ? Przypadkowy dotyk? Jak mam się leczyć z tego że nie umiem znieść tego chłodu ? Że nie umiem pogodzić się z tym że on martwi się aż tak? Że patrzy na mnie jak bym zrobiła coś złego a tak na prawdę robiłam tylko to co musiałam ? A może to ze mną jest coś nie tak ? Może powinnam tak na prawdę dać sobie spokój? Ale czy umiała bym stać obojętnie i patrzeć na to wszystko z boku ? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi... A żeby było weselej jeszcze Milka musiała dołożyć mi zmartwień jak by bez tego było zbyt kolorowo ! Czy uda nam się to przetrwać ? Przetrwamy i tą burzę tak jak i wszystkie które już były i które nadejdą! Nadzieja matką głupców umiera ostatnia ! O Anka właśnie wchodzi po schodach do dormitorium, tak lekko stawia kroki nie można jej pomylić z nikim innym! Kończę, lepiej unikać pytań na które nie potrafi się odpowiedzieć.

J.

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Pamiętnik Jessi   Sob Cze 07, 2014 10:02 pm

Obiecuję już nigdy więcej nie wyrwę żadnej kartki ! Ani jednej! Wiem że to kolejny już raz ale tym razem na prawdę tak będzie! Przestałam widzieć w tym jakikolwiek sens, przecież to że wyrywam i pale te strony niczego nie zmienia! Nie wymazuje wspomnień, one i tak powracają zawsze wtedy gdy nie powinny, przychodzą falami i zmywają wszystko. Najwyższa pora spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać się przynajmniej sama przed sobą do swoich uczuć !

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pamiętnik Jessi   

Powrót do góry Go down

Pamiętnik Jessi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Pamiętnik Jessi
» Izba Pamięci