a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Sala widowiskowa
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Sala widowiskowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Mistrzów

avatar

Liczba postów : 1001

PisanieTemat: Sala widowiskowa   Sro Cze 11, 2014 11:25 pm

Wielka sala z rzedami krzeseł. To tutaj miały miejsca wszystkie szkolne przedstawienia. Oczywiście mieściła się tutaj również bardzo duża scena z wielką, czerwoną kurtyną. Za nią znajdował się mały pokoik, w którym znajdowały się przeróżne stroje oraz mała szwalnia. Dodatkowo obok była pracownia scenografii.
Tutaj odbywały się wszystkie zajęcia ze sławnymi aktorami czy próby przed występami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Pią Paź 03, 2014 4:13 pm

Inauguracja roku  akademickiego była czasem niesamowitym dla uczelni. To właśnie w tym dniu tętniła ona życiem wypełniona po brzegu.
Dało się zauważyć w tłumie już samego ministra Magii ze swoją świtą. Nawet dyrektor Hogwartu zaszczycił swoją obecnością grono zaproszonych gości.
Tak właśnie jak ci szczególnie wybrani zaczęli się pojawiać nowi adepci kolegium. Oczywiście miejsca mieli rezerwowane w pierwszych rzędach pomieszczenia.
-Witamy wszystkich na rozpoczęciu roku akademickiego. Zaraz powita was nasza pani dyrektor Madeline Danilova....- wypowiedział jeden z prowadzących zapraszając kobietę na środek...


***
Macie ostatnią szansę, żeby wślizgnąć się do pomieszczenia...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arisa Watanabe

avatar

Liczba postów : 200

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Pią Paź 03, 2014 8:06 pm

Po długi poszukiwani sali no i oczywiście poślizgu w końcu udało jej się dotrze do grona studentów. Wślizgnęła się niczym cicha myszka i stanęła wśród tłumu. Wmieszała się w niego, dyz ubrała się uroczyście. Miała nadzieję, że nikt jej nie zobaczy. nie przejmując się tym zbytnio poczęła przyglądać się ceremonii od czasu do czasu rozglądając się za znajomymi pyszczkami.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2095-arisa-watanabe?nid=1#402
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Sob Paź 04, 2014 10:32 am

-Bardzo miło mi jest powitać studentów. Ten rok będzie dla was pełen niespodzianek, nauki oraz praktyki. Tak moi drodzy... praktyka to podstawa. Wszystko będzie oceniane, więc radze pojawiać się na zajęciach.- powiedziała kobieta oglądając się na twarze uczniów. Podeszła do przyszykowanego stolika i spojrzała na magiczne karty, każdego z nowych uczniów jej Uczelni. Podeszła do niej również jedna kobieta, która miała pomóc czarownicy. Ta jednak w przeciwieństwie do szanownej dyrektorki miała niezwykle przyjemną i miłą twarz. Kim była? Może kiedyś się o tym dowiecie...
-Arisa Watanabe, kierunek przyrodniczy. Zapraszam tutaj do mnie.- powiedziała Madeline Danilova szukając w tłumie dziewczyny. Nie wiedziała jak wygląda, więc cierpliwie czekała na pojawienie się studentki. Zapowiadała się bardzo długa uroczystość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arisa Watanabe

avatar

Liczba postów : 200

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Sob Paź 04, 2014 1:36 pm

Ufff... chyba się udało wślizgnąć i to w miarę niezauważenie. Tak myślała Ari, która z zaciekawieniem przyglądała się całej uroczystości. Widziała wiele znanych twarzy i nawet sam dyrektor Hogwartu postanowił uświetnić swą osoba uroczystość. Uśmiechnęła się więc w duchu,że przynajmniej zna jedna osobę z tego całego towarzystwa, bowiem nie widziała kogokolwiek z szkoły. No cóż trudno się mówi, pewnie gdzieś byli w tym tumie. i tylko nie mogła ich dostrzec, przynajmniej tak sobie to tłumaczyła. Spoglądała jak kobieta przygląda się najpierw twarzom uczniów, a następnie kartom. Słysząc swoje imię posztywniała. Spojrzała na kobietę , powoli wstając, przełknęła zdenerwowana i zdziwiona ślinę powoli zmierzając w kierunku kobiety. Skinęła delikatnie głową, witając się ze wszystkimi. -Tak, słucham?-powiedziała cicho przyglądając się kobiecie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2095-arisa-watanabe?nid=1#402
Isolde Weston

avatar

Liczba postów : 65

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Sob Paź 04, 2014 3:47 pm

Od rana chodziła podekscytowana. W końcu dzisiaj na dobre zaczyna studia. Wstała wcześniej by się przygotować. Przecież trzeba jakoś wyglądać.
Ubrana elegancko zjawiła się na uczelni i po krótkich poszukiwaniach odnalazła salę widowiskową. Weszła cicho i zajęła jedno z miejsc w pierwszym rzędzie po drodze wesołym machaniem witając się ze znajomymi. Z szerokim uśmiechem usiadła i czekała na rozpoczęcie. Zdziwiła się nieco widząc wśród gości Dyrektora Hogwartu i MInistra Magii.
Chwilę, po tym jak usiadła zaczęła się inauguracja roku. Wysłuchała wstępu wygłoszonego przez dyrektorkę Uczelni, mając nadzieję, ze nie będzie jej zbyt często widywać. Wyglądała na ...surową kobietę.
Szybko zaczęło się rozdawanie jakiś dokumentów. Teraz należało czekać, aż wyczytają jej nazwisko.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Isolde Weston

(c)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1412-isolde-weston
Peter Pettigrew

avatar

Liczba postów : 230

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Sob Paź 04, 2014 3:58 pm

Jak zwykle spóźniony. To tak bardzo w jego stylu. Ale przecież...trzeba zjeść porządne śniadanie. To pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. A że w jego wykonaniu tych śniadań przed wyjściem było cztery...cóż. Bywa.
W każdym razie starał się jak najbardziej niepostrzeżenia wkraść się do sali, którą jakimś cudem udało mu się odnaleźć po nie tak długich, bo trwających zaledwie jakieś...pół godziny, poszukiwaniach. Ale to Peter.On i dyskrecja mają ze sobą niewiele wspólnego. Nikogo zatem z jego znajomych nie specjalnie zdziwił widok leżącego na ziemi plackiem Peterka, tuż po tym jak po sali rozniósł się potężny huk. Czerwony jak burak, mamrocząc pod nosem przeprosiny, ze zwieszoną głową zajął jedno z zarezerwowanych dla pierwszorocznych miejsc i cicho, skulony na krześle czekał, aż kobieta na podium wyczyta jego nazwisko, choć najchętniej by się ukrył teraz w mysiej dziurze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3839-peter-pettigrew
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Nie Paź 05, 2014 10:51 am

Kobieta uśmiechnęła się do dziewczyny, która przyszła po swoją kartę magiczną.
-Powiedz mi moja droga, dlaczego wybrałaś ten kierunek?- zapytała kobieta dokładnie przyglądając się przybyłej. Uśmiechnęła się nawet w duchu. W końcu tak mało było ludzi z pasją szanujących przyrodę oraz prawa natury. Zadowolona z odpowiedzi podziękowała jej kiwnięciem głowy. Podała jej jeszcze kartę i ruchem ręki nakazała wrócić na miejsce.
-Isolde Weston, kierunek artystyczny.- wyczytywała dalej...

***

KARTA MAGICZNA.
Coś na kształt indeksu.
Karta każdego z was będzie znajdowała się w odpowiednim temacie (będzie on niedługo stworzony). Tam też będą notowane wasze zaliczenia oraz obecności na zajęciach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
James Potter

avatar

Liczba postów : 743

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Pon Paź 06, 2014 10:43 pm

James wszedł chyłkiem do sali. Był lekko spóźniony, więc starał się nie rzucac w oczy. Szybko rzucił okiem na obecnych i wzrokiem odnalazł Petera. Nie zauważył ani Remusa, ani Lily, więc poszedł w stronę Glizdogona. Dziwnym trafem obok niego było puste miejsce, więc Rogacz opadł na nie z ulga. Wzburzył włosy, przepraszam, p o p r a w i ł włosy i nachylił się do Petera.
- Siemasz, było coś ciekawego? - zapytał szeptem, zerkając na środek sali, gdzie dyrektorka zabierała głos.
Dziwnie czuł się tutaj, w nowym otoczeniu, w nowej.. szkole. To już nie zwykła szkoła, to studia! Tak inna od znajomego, kochanego Hogwartu. Ale co tam, przyzwyczai się! Lepiej nie popadać w melancholię i sentymenty. Zresztą to nie było w jego stylu. Siedział spokojnie, względnie spokojnie, bo w dłoniach bawił sie ciągle krawatem. Dopiero co przyszedł, a już czekał na koniec uroczystości.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


James Potter

"Rogacz"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1530-james-potter
Arisa Watanabe

avatar

Liczba postów : 200

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Wto Paź 07, 2014 10:16 pm

Ari opowiedziała zgodnie z prośbą czemu udała się na ten kierunek. Mówiła o tym z pasja i wielkim sercem oraz zaangażowaniem. Po nieco dłuższej chwili przestała i odebrała swoją kartę. Podziękowała, schodząc i siadając na sowim miejscu by dalej przyglądać się całości. Założyła nogę na nogę i patrzyła z uśmiechem na twarzy wcześniej przyglądając się swojej karcie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t2095-arisa-watanabe?nid=1#402
Isolde Weston

avatar

Liczba postów : 65

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Czw Paź 09, 2014 5:53 pm

Uśmiechnęła się do Arisy, gdy ta koło niej przeszła, by dodać dziewczynie odwagi, bo jak dla Isolde wyglądała na zdenerwowana. Nie minęła nawet chwila, gdy jej znajoma zeszła z podium, a wyczytano jej własne nazwisko. Była zdenerwowana nie mniej niż jej poprzedniczka, jednak uśmiechnęła się szeroko i wstała z miejsca, by spokojnym, nie za szybkim by nie wyjść na nadpobudliwa, ani nie za wolnym, by nie pomyslano że się osiąga, krokiem wejść na podium. Stanęła koło pani dyrektor, witając się z kobietą uprzejmie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Isolde Weston

(c)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1412-isolde-weston
Remus Lupin

avatar

Liczba postów : 663

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Pon Paź 13, 2014 12:27 pm

Remus jak zwykle siedział w kącie, chcąc być przez nikogo nie zauważonym. Nie wyróżniał się niczym szczególnym spośród pozostałych studentów, poza błyszczącymi oczami i uśmiechem na ustach. Wszystko to za sprawą jednej dziewczyny, która zdecydowała mu się wybaczyć błąd jaki popełnił. Teraz już wszystko będzie dobrze, nie spieprzy tego.
Przerzucał leniwie kartki od podręcznika pierwszego jaki miał pod ręką i czekając na moment kiedy jego nazwisko zostanie wyczytana. Starannie przez ten czas powtarzał sobie w głowie ewentualne odpowiedzi na pytania jakie mogą mu zadać. Czuł się i był przygotowany, jednak nigdy nic nie wiadomo...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   Czw Paź 16, 2014 3:20 pm

Kobieta wręczyła Isolde jej Kartę Magiczną i pogratulowała przyjęcia na dany kierunek.
Dalej przyszła kolej na Remusa, Petera, Jamesa i całą resztę.
-Zapraszam was jutro na szkolenie BHP. - powiedziała profesorka na sam koniec.
Wszyscy otrzymali co mieli otrzymać. Odbyło się uroczyste odśpiewanie hymnu i każdy mógł pójść do domu.


***
Zakończę to, żeby się nie ciągnęło. Możecie iść do jakiejś knajpy świętować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Sala widowiskowa   

Powrót do góry Go down
 

Sala widowiskowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sala Wejściowa
» Sala lustrzana
» Sala Przyszłości
» Kosmiczna sala
» Sala treningowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: Parter-