a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Basen rekreacyjny
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Basen rekreacyjny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Mistrzów

Liczba postów : 1001

PisanieTemat: Basen rekreacyjny   Sro Cze 11, 2014 11:40 pm

Bardzo duży zbornik wodny, w którym studenci mogą spokojnie się relaksować z przyjaciółmi. Mogą sobie pograć w piłkę lub po prostu nacieszyć się dużym strumieniem wody, który może zrobić nam masaż.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily Evans

Liczba postów : 627

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Czw Cze 04, 2015 8:45 pm

Postanowiła przyjść na basen i trochę się zrelaksować, nie kuła zbyt dużo bo Dromeda mówiła. że powinna teraz być spokojna i dużo odpoczywać.
Ułożyła ręce na swoim brzuchu, i zamoczyła nogi w wodzie. Tak bardzo jeszcze tego nie było widać, ale powinna mu powiedzieć. Był przyjacielem jej ukochanego, więc ma prawo wiedzieć. Bo Jessi niestety była nieosiągalna od dłuższego czasu. Wysłała list Lupinowi i przymknęła oczy, czując strumienie wody które relaksowały.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3283-ruda-czyli-lily-evans#54
Remus Lupin

Liczba postów : 663

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Pią Cze 05, 2015 8:52 am

Od momentu gdy Jessi nie przyszła na spotkanie, zaczął się niepokoić. Z początku tłumaczył sobie, że może jej wypadło coś ważnego, a nie zdążyła go jeszcze uprzedzić, kiedy jednak po kolei otrzymał listy od Lily, a potem od Anarhold z pytaniem co dzieje się z jego ukochaną, wpadł w panikę. Niemal chodził po ścianach ze zdenerwowania. Gdzie jest? Co się z nią dzieje? I najważniejsze pytanie, które same cisnęło mu się na usta: czy nic jej nie jest?. Postanowił się tego dowiedzieć, może Lily wie coś więcej, bo zawsze wszyscy wokół wiedzieli o niej więcej niż on sam. Zjawił się na basenie, nie kryjąc zdenerwowania i podszedł do rudowłosej. Kucnął przy brzegu.
- Cześć. Co chciałaś mi powiedzieć? - zapytał od razu, bez ceregieli.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Lily Evans

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Pią Cze 05, 2015 7:57 pm

Widząc jego zdenerwowanie ułożyła rękę na jego ramieniu.
-Wiem że denerwujesz się i martwisz o Jessi, ja też mimo że nie powinnam-odgarnęła włosy za ucho i weszła do wody by się oprzeć o kafelki.
-Może choć trochę ci to humor poprawi-puściła mu oczko.
-Byłam ostatnio u Św Munga-umilkła z trudem powstrzymując się by nie powiedzieć tego w jednym zdaniu.
-Remus będziesz wujkiem, jestem w ciąży jest to potwierdzone i nie żartuje-wzruszyła ramionami obejmując rękami brzuch pod wodą.
-Pomijając twoje domysły spokojnie to James jest Ojcem dziecka-zapewniła go stuprocentowo i oparła się wygodniej o ściankę.
-Dlatego ostatnio mnie nie było na zaklęciach, bo akurat miałam badania w szpitalu, coś było omawiane?, coś jest zadane?-spytała go bo opuszczenie jednej lekcji nie było w jej stylu, ważne że dowiedziała się tego że będzie mamą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3283-ruda-czyli-lily-evans#54
Remus Lupin

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Sob Cze 06, 2015 9:32 am

Miał ochotę strząsnąć z siebie jej dłoń, nie potrzebował pocieszania, chciał się dowiedzieć czegoś na temat Jessi, gdzie była, czy żyła i czy Lily wie cokolwiek więcej. Zastanowił go jednak sens dalszych słów Rudej. Nie powinna się o nią martwić? Niby czemu? Pokłóciły się? Szlag! Po raz kolejny dowiaduje się o wszystkim ostatni, nikt mu nic nie mówi. I jak on ma się nie czuć jak wyrzutek społeczeństwa?! Kiedy znowu zaczęła mówić, zmarszczył czoło, niczego nie rozumiejąc.
- W Mungu? I nic mi nie powiedziałaś?! - oburzył się. Dlaczego nigdy nic mu nie mówią? To jakaś zemsta za jego dawne zachowanie? To co mu powiedziała, całkowicie odwróciło jego myśli na inny tor.
- W ciąży? Ale zaraz... jak to w ciąży? - odezwał się gdy szok minął i pozwolił mu wreszcie zabrać głos. - To pewne? - zapytał. Nie musiała dodawać tego, że James będzie ojcem tego dziecka, bo nawet przez myśl mu nic przeszło, że mógłby być to ktokolwiek inny.
- Rogacz ojcem! Już tej małej Fasolce współczuję! - zażartował radośnie, w głębi duszy jednak wiedział, że będzie wspaniałym rodzicielem.
- Powtarzaliśmy zaklęcia obronne ze szkoły, a także mamy ćwiczyć dwa nowe, później dam ci notatki - zakończył. Uśmiechał się od ucha do ucha, rozpierała go duma, że będzie wujkiem.

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t1368-remus-mow-mi-lunio-john-
Lily Evans

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Sob Cze 06, 2015 9:50 am

-Martwię się o Jessi, ostatnio jak była u mnie w Ferie strasznie skryta była, ale pokazała gdzie pieprz rośnie mojej siostrzyczce Petunii-rozbawiona wspomniała to jak kurczaczek narobił na sukienkę jej siostry.
-Tak to pewne potwierdzone, Andromeda by mi nie ściemniła. przecież wiesz że to Kuzynka Syriusza-pokręciła głową wzdychając.
-Przepraszam że ci nie powiedziałam że byłam w szpitalu, nie chciałam robić testu ciążowego,wolałam zrobić badania u profesjonalisty-to sporo lepsze wyjście.
-Tak w ciąży chciałam Jamesowi powiedzieć, ale boję się jego reakcji, szczególnie że nie mogę go złapać bo praktyki są chyba już skończone.
-[b]Ja miałam w Ministerstwie Magii w Departamencie Tajemnic
-wyszła z wody i okryła się puchatym ręcznikiem uśmiechnięta.
-Dobrze to potem jak się ogarnę po basenie, możemy spotkać się w pokoju i trochę pouczyć, notatki mi się przydadzą i to bardzo-wzięła do ręki butelkę z wodą i upiła łyka.
-Dromeda prosiła bym jadła sporo warzyw i owoców, oraz jadła więcej niż zwykle, maleństwo musi mieć dostarczone odpowiednie witaminy-wzruszyła ramionami.
-Nie widać jeszcze tego bo to dopiero początki.-zerknęła w swoje odbicie w basenie.
-Jeśli będzie Synek pozwolę mu wybrać imię, jeśli córeczka ja wybiorę, za 3 tygodnie mam następną wizytę u Tonks.
-Jeśli James się pojawi zabiorę go ze sobą będzie musiał przeżyć w szpitalu,ale to nasze maleństwo i chce by był.-stwierdziła
-Ty też będziesz mógł iść i zabrać Jessi, jak już ją znajdziemy, zaciągnę też Syriusza i Shirę wy zaczekacie na Korytarzu, ja wejdę do gabinetu z Rogaczem-upiła kolejne łyki wody.
Powrót do góry Go down
Remus Lupin

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Wto Cze 09, 2015 6:44 pm

Kiedy rozmowa zeszła na jego ukochaną, natychmiast wyraz twarzy mu się zmienił. Stał się na powrót zaniepokojony, wręcz szalony z niepokoju. Przecież nie dawała znaku życia nikomu!
- Ja też, Lily. Nie przyszła na spotkanie, a kiedy napisałaś, że listy do niej wracają... - ukrył twarz w dłoniach. - Sam już nie wiem co myśleć, zaraz chyba oszaleję. A co zrobiła Twojej siostrze? - zapytał od niechcenia. Nie znał osobiście Petunii Evans, jedyne to znał ją z opowieści, niezbyt wesołych.
- Wspaniale, Lily. Gratuluję. Naprawdę cieszę się, że zostanę wujkiem. I tak, Andromeda zna się na rzeczy - powiedział uśmiechając się do niej. - Kiedy wesele? - zapytał z błyskiem w oku. Wiedział, że teraz będą chcieli je z Jamesem przyspieszyć ze względu na ciążę Rudej.
- Rogaty się ucieszy. Będzie dumny z tego, że będzie ojcem i że to właśnie Ty dasz mu dziecko - zapewnił przyjaciółkę. - Myśleliście już o imionach? - dodał po chwili.
Nie chciał rozmawiać o praktykach, do dzisiaj prześladowały go jęki więźniów i ten straszny klimat Azkabanu.
- Ja swoje spędziłem w Azkabanie. Dosłownie w nim - wyjaśnił cicho. Chciał o tym zapomnieć.
- Teraz musisz się zdrowo odżywiać i nie powinnaś się denerwować, choćby nie wiem co - potwierdził. - I z przyjemnością pójdziemy z Tobą do lekarza - jeśli wróci Jessi dokończył już w myślach.

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Lily Evans

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Sro Cze 10, 2015 9:50 am

-Najpierw ożywiła baranka co namalowała na pisance, spodobało się to Petunii ale ta znów zaczęła mnie dobijać, że nie pozwoli mi byś na swoim ślubie druhną i świadkową..-spuściła wzrok przygaszona i wzięła kolejny łyk wody.
-Znasz ten błysk wkurzyło ją to i rzuciła tym Jajkiem w nią czarując że wyskoczył kurczaczek który potem narobił na sukienkę mojej siostry-wybuchła śmiechem i popatrzyła na niego.
-Jeśli by to była córka nazwałabym ją Alice , a jeśli chłopiec dałabym mu na imię Harry-wymieniła Remusowi to były dwa imiona które jej się najbardziej spodobały.
-Nie wiem kiedy wesele nawet mi się jeszcze nie oświadczył, nie wiem co myśli i planuje dawno z nim czasu nie spędzałam, jeśli się pojawi "nakopiesz" mu w tyłek za to że się nie odzywa?, ja tego nie zrobię bo nie mogę.-zakręciła butelkę z wodą i postawiła koło siebie.
-Andromeda mówiła bym skończyła studia indywidualnie ucząc się, wtedy nie będę tak narażona na stres związany ze wszystkim i nerwową atmosferę wśród pozostałych studentów.-ułożyła ręce na kolana i zmrużyła chwile oczy.
Powrót do góry Go down
Remus Lupin

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Sro Cze 10, 2015 3:56 pm

Remus miał na ten temat swoje własne zdanie. Nie znał osobiście jej siostry, ale z historii o niej wysnuł przyczyny zachowania starszej Evans. Domyślał się, że Lily także sama to wie, tylko nie wypowiedziała tego głośno. Postanowił zrobić to za nią.
- Wydaje mi się, nie, ja to wiem, że Twoja siostra jest po prostu zazdrosna. Zazdrosna i smutna. Jakbyś czuła się na jej miejscu? Rodzice uwielbiający młodszą siostrę, dumni z jej mocy... cały czas jesteś w centrum zainteresowania, Lily. W głębi serca Petunia Cię kocha i pragnie z Tobą kontaktu, poczucia, że jest dla Ciebie kimś ważnym, a z drugiem strony przepełnia ją zazdrość, że akurat Tobie się przydarzyło to, że jesteś czarownicą i wszyscy wokół Ciebie skaczą - powiedział zdecydowanie, uważnie patrząc na przyjaciółkę.
- Ale swoją drogą, sam zrobiłbym coś podobnego - zachichotał na koniec wyobrażając sobie tę scenę, z robiącym kurczakiem na suknię mugolki.
- Alice nawet ładnie, ale Harry? Czemu akurat tak? - zapytał. Nie to, żeby mu się nie podobała, ale nijak nie pasowałoby do nazwiska Potter.
- Jeśli chodzi o nakopanie Jamesowi, to nie musisz mnie o to prosisz, bo z chęcią to zrobię - zaśmiał się. Remus coś przeczuwał, że James szykuje coś wielkiego, ale po co psuć niespodzianki?
- Dobry pomysł. Miałabyś spokój i mniej nerw, że klasa na ciebie patrzy - uśmiechnął się.

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Lily Evans

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Sro Cze 10, 2015 9:45 pm

-Wiem że jest zazdrosna nawet pisała do Profesora Dumbledore by też ją przyjął, ale odmówił bo nie miała żadnej mocy.-popatrzyła na przyjaciela uważnie wzdychając cicho.
-Mimo wszystko nadal ją kocham, jej narzeczony uwielbia moją kuchnie mimo że je jak świnia-wybuchła śmiechem na wspomnienie Vernona, który napychał się jej ciastem z wiśniami.
-Czułabym się tak samo jak ona teraz, więc rozumiem ją w pewnym sensie-usiadła na leżak i wzięła sałatkę owocową z koszyka.
-Chcesz Puszku?-uniosła lekko swoje brwi słuchając jego następnych zdań.
-Nie wiem czemu tak jakoś to pierwsze imię co mi wpadło do głowy, z resztą jest zbyt wcześnie by stwierdzić płeć mojego i Jamesa dziecka. Z resztą jeśli by mu się to imię nie podobało, pozwolę mu wybrać samemu.-zaczęła powoli jeść sałatkę owocową.
-Haha dzięki Lupiś, zasłużył na kopniaki ale może w końcu raczy się odezwać-wzruszyła obojętnie ramionami.
-Posiedzę i pouczę się w swoim i Dorcas pokoju, i będę miała wtedy święty spokój-wróciła do jedzenia sałatki.
Powrót do góry Go down
Remus Lupin

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Czw Cze 11, 2015 6:52 pm

- No tak, wiem, że Albus przyjąłby ją gdyby tylko mógł - westchnął Remus. Niestety skoro nie miała mocy pobyt jej tutaj był bezcelowy. Przypomniał sobie jednak Filcha i to, że on też nie umie czarować. - Mógł ją przygarnąć tak jak Filcha. On też nie umie magii - dodał po chwili wzruszając ramionami.
- Nie, dziękuję, choć na pewno jest pyszna - odpowiedział grzecznie. Żołądek miał ściśnięty tak mocno, że nie zmieściłby w nim ani kęsa.
- Do porodu to pewnie jeszcze z milion razy zmienisz zdanie co do imienia. Wiem to po swojej matce, jak opowiadała iż ja miałem być Patrickiem, Georgem, Mattiasem, Stefanem i milionem różnych innych imion - westchnął. - Stanęło na tym, że wybrali sześć imion, które najbardziej się im podobało i wylosowali Remusa - dodał z uśmiechem, by podpowiedzieć jej, iż w razie czego może sama wykorzystać ten patent.
- Ojcem chrzestnym będzie pewnie Syriusz - stwierdził bez żalu. Nie chciał być kimś tak odpowiedzialnym w stosunku do malucha.
- Tak, cisza i spokój najlepsze - zgodził się z nią. - Później dam ci notatki i definicje nowych zaklęć - dodał na koniec.

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Lily Evans

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Pon Cze 15, 2015 7:36 am

-Dobrze Remusie-uśmiechnęła się lekko do chłopaka zjadając do reszty sałatkę owocową.
-Wiesz masz rację, a jeśli nie będę zdecydowana wykorzystam patent twoich rodziców-to było szybsze i dużo skuteczniejsze niż wymyślanie od razu tylko po jednym imieniu.
-Tak na pewno Syriusz będzie Ojcem chrzestnym, gorzej z wybraniem matki chrzestnej myślę o Shirze lub Jessi, ewentualnie jeszcze ktoś z naszego bliższego grona do porodu jeszcze sporo miesięcy, więc gdy przyjdzie na świat dopiero ustalimy chrzestnych i imiona-odgarnęła ze ucho włosy kierując wzrok w stronę okna.
-Mhm zdala od tego studenckiego gwaru bym skończyła spokojnie studia, w indywidualnym toku nauczania tylko wezmę materiały od profesorów wszystkich, to zamknę się w swoim pokoju, lub wyjdę do ogrodu i się pouczę na luzie do egzaminów końcowych-wstała z krawędzi basenu i zarzuciła kimono kładąc się na leżak zamyślona.
Powrót do góry Go down
Remus Lupin

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   Pon Cze 15, 2015 4:42 pm

- Koniecznie. Domyślam się, że wybór imienia dla własnego dziecka musi być nie lada wyzwaniem, ale wierzę w was, że dacie sobie radę - powiedział z uśmiechem Remus.
- Ciekaw jestem reakcji Syriusza - zachichotał. Już widział oczyma wyobraźni jego minę, że został mianowany ojcem chrzestnym dla potomka Lily i Jamesa. Pierwsze co pewnie zrobi, to pójdzie się upić i będzie krzyczał na pół baru, że zostanie wujkiem. - Wybierz tą, którą uważasz za najodpowiedniejszą - skomentował, wcale jej nie pomagając tym stwierdzeniem.
- Z drugiej strony strasznie mi będzie cię brakowało na lekcjach - posmutniał rozkładając się na drugim leżaku.

z/t x 2

Remus Lupin

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Basen rekreacyjny   

Powrót do góry Go down

Basen rekreacyjny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Basen i leżaki
» Pokój Rekreacyjny
» Basen
» Basen [SW]