a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Przedział prefektów - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Przedział prefektów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Sofie Brown

Liczba postów : 1937

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 3:28 pm

Może miały sporo szczęścia..Jednak chwile potem ich głowy zaatakowały okropne wizję..Sofie złapała się za głowę, skulając się w sobie..Widziała Starszego Rhodesa, Ojca Emily który patrzył na nią z gniewem i zawodem w oczach..-Czemu mnie wtedy nie powstrzymałaś, przed rzuceniem Avady tak to bym dalej był u twego boku..-w oczach dziewczyny pojawiły się łzy i spłynęły po policzku..-Zawiodłaś mnie, wszystkich twoich bliskich i znowu nie pomożesz swoim znajomym, jesteś beztalenciem i nikim..-blondynka westchnęła ciężko i wbiła spojrzenie w cień wyglądający jak Anthony w jej głupiej wizji..-pokręciła głową przecież ona zawsze dawała radę i nigdy nikogo nie zawiodła..Uratowała Brata gdy znalazła go w tej piekielnej uliczce..Zrobiła wiele by pomóc innym..Nawet starała się robić wszystkie misje od Voldemorta...Nie mogła się poddać, przecież jak jeszcze była świadoma mówiła Musimy zachować czujność i trzeźwe myślenie, nie panikować..Bo strach tylko nas sparaliżuje..przypomniała sobie że potrafi uwierzyć w siebie i stanąć na nogi..Nie mogła tak od razu pozwolić by wizję, przeszłości ją znowu pochłonęły..Teraźniejszość była najważniejsza, tylko iść do przodu i osiągnąć cel..Prawdziwy Anthony by tak nigdy jej nie powiedział, bo pamiętała że mu zależało i on dla ich dobra zerwał i poddał się Aurorom..Uśmiechnęła się i próbowała się przebić przez bariery, by wrócić do rzeczywistości..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sofie Brown
Falling out of love is hard, Falling for betrayal is worst.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 3:28 pm

The member 'Sofie Brown' has done the following action : Rzuć kostką

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

Liczba postów : 2424

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 6:14 pm

Wszystko było nie tak ! Czy na prawdę tak pięknie zaczęty dzień musiał zamienić się w kolejne piekło ?
Kiedy tylko Anka uleczyła nadgarstek Jessi ta zerwała się na równe nogi i podbiegła do drzwi.
- Cholera zamknięte ! - szarpała , rzucała zaklęcia ale nic z tego ! Drzwi ani drgnęły!
Jessi spojrzała na swoje przyjaciółki. Sama była opanowana a one zaczęły zachowywać się jakoś dziwnie.
- Sofie co ci... - nie zdążyła dokończyć bo usłyszała za drzwiami przerażający krzyk ! Mogła sobie dać rękę odciąć że był to ktoś znajomy !
Dopadła ponownie do drzwi ale te dalej ani drgnęły !

Myślisz że ich uratujesz? Wszyscy tam zginą... A ty będziesz musiała słuchać ich krzyków... Roy... Kyo... Ros... Jak myślisz ile wytrzymają? A reszta? Oni wszyscy potrzebują twojej pomocy...

Jessi nie wiedziała skąd dochodzi ten głos ale jego słowa były ostre jak brzytwa i trafiały bezbłędnie właśnie w tą delikatną cząstkę jej duszy która zawsze miała pretensje do samej siebie o to że coś mogła zrobić lepiej że mogła poświęcić się bardziej!

Zobacz na swoje przyjaciółki im też nie jesteś w stanie pomóc... Spójrz na Anarhold... Ile razy ją zawiodłaś ? Pozwoliłaś jej spaść z miotły... Nie miałaś dość siły by jej pomóc gdy spadała z klifu... Byłaś obok a jednak ona o mały włos co nie straciła życia ! To cud że jeszcze żyje... I to nie była twoja zasługa ! A Sofie ? Nie potrafiłaś pokonać tego potwora w lochach... Trafiła do skrzydła szpitalnego... Każda jej rana to twoja wina...

Po policzkach Jessi zaczęły płynąć łzy, poczucie winy przygniatało ją tak bardzo że nogi odmówiły jej posłuszeństwa ! Zjechała po drzwiach na ziemię i zacisnęła mocno dłonie w pięści! Po chwili jednak coś w jej głowie jak by zaczęło walczyć. No tak przecież Jessi nigdy nie poddawała się bez walki !
To wszystko nie prawda ! Przecież walczyłam o nie ! Dałam z siebie wszystko. powtarzała sobie to w głowie a wredny głos śmiał się przy tym do bólu.
Przecież uratowałam Ankę z rąk Bellatrix, odnalazłam ją w tej jaskini i sprowadziłam z powrotem do domu, przecież walczyłam jak mogłam gdy napadł na nas potwór w lochach! - Jessi wiedziała ze musi z tym walczyć z tym obezwładniającym uczuciem że jest nic nie warta jednak nie miała pewności czy wystarczy jej sił....

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz
wymienię ci pięć osób, które nas jutro znienawidzą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 6:14 pm

The member 'Jessi Mall' has done the following action : Rzuć kostką

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sofie Brown

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:01 pm

-Widzisz nawet nie umiesz wyjść z tej sieci w której oboje zostaliśmy uwięzieni[[b]-usłyszała kolejne słowa Anthonego-przygryzła usta do krwi tak że parę kropel spłynęło jej z ust znikając za dekoltem szaty..-Jesteś zbyt słaba by walczyć-kolejne krzyki usłyszała i ścisnęła mocniej dłonie na głowię..-WYJDŹ Z MOICH MYŚLI, BO JAK NIE TO POŻAŁUJESZ!-wrzasnęła na to widmo i próbowała znów przedrzeć się przez ciernie..-każde słowo jakby żywcem rozcinało jej skórę..prowadziła mentalną wojnę z upiorem..czując pieczenie gdzieś na nadgarstkach..-Nie dam ci wygrać, jestem Prefektem, Ścigającym i dobrą uczennicą, wynocha z tego przedziału....Musiała pomóc dziewczynom i pozostałym osobą co były w pociągu..-chwyciła myślami iskierkę nadziei, że wyjdzie zaraz z tego koszmaru..musiała go wywalić z wspomnień i myśli.

Sofie Brown
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:01 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:07 pm

Śmiech w jej głowie był coraz głośniejszy...
Poddaj się... Tak będzie łatwiej... Mówisz że ją ocaliłaś.... Ha, ha, ha... Sprowadziłaś ją do domu i co ? To i tak nic nie zmieniło, przecież Pool zginął, przecież temu chciałaś zapobiec, udało ci się jednego dnia ale zawiodłaś innego...

Jessi zaczęła kręcić głową, nie mogła się poddać, musiał walczyć, wiedział o tym! Już nawet nie dla siebie ! Tylko dla Anki, dla Sofie, dla Remusa ! Dla wszystkich w tym pociągu ! Bo przecież nie mogła ich zawieść !
Nie jestem Panem bogiem nie jestem w stanie przewidzieć wszystkiego co się wydarzy ale zawsze walczę, zawsze do końca ! Nie poddam się ! Znikaj !
Wydawało jej się że kłóci się sama ze sobą... Ale nawet jeśli to musiała pokonać samą siebie ! Pokonać siebie by uratować innych !

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:07 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sofie Brown

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:20 pm

Znowu jej nie wyszło, poczuła rozcięcie na skórze jakby ten demon, próbował ją zniszczyć..Żeby się całkowicie poddała i pozwoliła się wykończyć jej psychicznie..Z każdą kolejną próbą czuła co raz większe wyrzuty sumienia..-Gdybyś wtedy nie wykonała tego zadania dla Czarnego Pana, twój brat byłby cały czas cały i pełen energii....-Co było ważniejsze? poczucie chwały i dumy, czy śmierć oraz smutek przecież ryczałaś godzinami za nim, i potem mną..-CZEMU się wtedy nie zabiłaś po kłótni z tamtym praktykantem?, odpowiedz mi i dołącz do mnie ze swoją duszą..-teraz to było przesadzone zaczęła się cała trząść ale musiała się zmienić musiała zwyciężyć swój lęk..-Nie wmawiaj mi tych głupot, w tym świecie moim z którego jestem, jest jeszcze wiele osób na których mi zależy..Nie obchodzi mnie walka i rozdrapywanie starych ran..CHCE SIĘ WYDOSTAĆ STĄD I JUŻ!-krzyknęła gdy zawalił jej głowę kolejnymi gorszymi wizjami..a w rzeczywistości po płakała i czuła okropny ból..

Sofie Brown
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:20 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:38 pm

Twoja walka jest bezskuteczna.... Nie masz nawet pewności czy oni jeszcze tam żyją... czy ty jeszcze żyjesz...

Co?? To nią wstrząsnęło... Może faktycznie walka była bezsensowna? Może już była martwa? Nie, nie , nie mogła tak myśleć ! Musiała walczyć chociażby po to aby się przekonać czy z wszystkimi wszystko jest ok ! Nie chciała się poddać ! To nie było w jej stylu !
Ona walczyła do końca ! ZAWSZE DO KOŃCA !!!

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:38 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sofie Brown

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:46 pm

Otwierała i zamykała oczy które ją okropnie piekły..-Tęsknie za tobą chce byś była przy mnie,zostań tu i nie wracaj do rzeczywistości.-stwierdziło widmo..które co raz bardziej wkurzone było, widząc jej upór i chęć wydostania się z tej sieci..Twarz jego powoli pokrywała Furia której zawsze się blondynka bała..Stłumiła krzyk i poczuła wbijające się ostre paznokcie w jej skórę i czerwoną ciecz w wizji..-Nie zbliżaj się do mnie, proszę opuść mnie i wróć do piekła! bo Diabeł tęskni-jej szafirowe oczy błysnęły złowrogo..-Wyjdź z mojej głowy! i daj mi przyjaciółki uratować!-rozkazała mu..

Sofie Brown
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 7:46 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:31 pm

Jesteś zbyt słaba, tak na prawdę o tym wiesz... poddaj się... po co walczyć ? Po co dłużej cierpieć ? Myślisz że ktoś doceni twoją walkę? Twoje poświęcenie? Myślisz ze ktoś tam na ciebie czeka? Poradzą sobie bez ciebie... Nie potrzebują cię ...

Głos był coraz to bardziej natarczywy, wyciągał coraz silniejsze argumenty!
ALe przecież czekali na nią ! Kochali! Miała dla kogo walczyć ! Przecież obiecała Remusowi napisać jak tylko dojedzie do Hogwartu, przecież przyjaciele na nią liczyli ! nIe mogła się poddać ! Uchwyciła się tej jednej myśli , myśli o tym że musi napisać ten cholerny list !

Wynoś się ! Ja mam po co żyć !

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:31 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sofie Brown

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:39 pm

Zleciała ze swojego siedzenia i skuliła się na podłodze niczym bezbronne Kociątko, co powoli poznawało świat z pod matczynych ramion..-Wyjdź z mojej głowy! mam po co żyć i dla kogo..

Jesteś pewna? że znów los nie rzuci ci kłód pod nogi?..głos złośliwie się oddalał i przybliżał..
Jesteś głupia mimo że sporo się zmieniłaś...Lecz egoista pozostanie zwykle egoistą..Jesteś młoda nikt nie zatęskni po twojej śmierci, nie masz nikogo..Tylko złudne nadzieje..
-umilkł chwilę..

Kobieta się nie poddała i skupiła się na wszystkim...Przyczepiła się jednej rzeczy..Chciała być w Hogwarcie, zakochać się znowu..-Przyjaciele mnie potrzebują nie mogę odejść z tego świata-powiedziała do siebie..

wyrzuć się cholerna 6..

Sofie Brown

Ostatnio zmieniony przez Sofie Brown dnia Czw Wrz 25, 2014 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:39 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:47 pm

Myślisz ze Remus na ciebie czeka? Tak łatwo było mu odejść i cię zostawić! Wierzysz że cię kocha? Że znowu nie odejdzie gdy coś pójdzie nie tak?
Poddaj się ....

Łzy spływały gorącym strumieniem po policzkach Jessi która była już u skraju wytrzymałości! Skąd ta istota wiedziała tak wiele? Wyciągała na światło dzienne wszystkie jej obawy i wątpliwości !

Daj mi w końcu spokój ! Wiem że on mnie kocha i mnie nie zostawi! Dla niego to nie była łatwa decyzja ! Myślał że mnie chroni ! Odejdź w końcu ! Ja mam dla kogo żyć ! Nie zostanę z Tobą ! Nigdy !

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:47 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sofie Brown

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:55 pm

Demon ścisnął dłonie sof tak że krew spłynęła jej po przegubach..-Wrócisz i nie uchwycisz miotły, twoje dłonie są ranne więc jak się utrzymasz co? prędzej spadniesz z miotły i zginiesz-odezwał się kpiąco w stronę blondynki..Czy to coś jej groziło? nie przejęła się tym więc go odparła..-To tylko głupia wizja pewnie mi nic nie będzie, jeśli się wybudzę..-rzekła..-Haha Panno Brown, nigdy się nie wybudzisz więc się poddaj!-zbliżył się i nachylił jej do ust..-Nie ZBLIŻAJ SIĘ WYPIEPRZAJ Z MOJEJ GŁOWY, NIE POTRZEBUJĘ CIEBIE POTWORZE!-wrzasnęła nabierając olbrzymiej odwagi by się go pozbyć..W podświadomości sięgnęła różdżkę i krzyknęła -DRĘTWOTA-czerwony promień światła wystrzelił w pierś demona..-GIŃ!-wywaliła żal z głowy i czekała na efekt..

Sofie Brown
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 8:55 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 9:03 pm

Ale ze mną było by ci lepiej, nigdy cię nie zostawię , nigdy cię nie zdradzę, nigdy nie będziesz już czuła smutku i bólu, zobacz to łatwiejsze i lepsze wyjście...

Czy to na prawdę nigdy miało się nie skończyć ? Czy na prawdę jej przeznaczeniem było pozostać w zimnych objęciach widma które roztaczało przed nią coraz to gorsze obrazy ?
Łatwiejsze... No właśnie ! Ja nigdy nie chodzę na łatwiznę ! Jestem Jessi Mall ! Rozumiesz ! Moi przyjaciele mnie potrzebują !

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 9:03 pm

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sofie Brown

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   Czw Wrz 25, 2014 9:09 pm

To było irytujące upiór śmiał się jej w twarz..Bo chybiła zaklęciem..Podniosła się z trawy w wizji i spojrzała mu prosto w oczy..Może to był błąd ale chciała się go już pozbyć..Jego spojrzenie przeszywało ale nie zabierała wzroku..Stała dumnie i powiedziała mocnym głosem..-Wynoś się stąd, twoje głupie rzeczy nie robią wrażenia na mnie, nawet jeśli zostaną mi rany w rzeczywistości, i tak nigdy się nie poddam!..-rzekła twardo i nie uciekała wzrokiem, od tych okropnych czerwonych źrenic..-Dalej się stawiasz?-poruszył brwiami by ją rozkojarzyć..-Tak i będę do skutku, bo jesteś tylko wytworem mojej wyobraźni!-stwierdziła po dłuższym zastanowieniu. Wyzwoliła się z tego i rzuciła się na pomoc Jessi, mimo że jej dłonie nie wyglądały super..Ten demon nie kłamał..Ważne że się go pozbyła..
-JESSI JESSI! USPOKÓJ SIĘ, TO TYLKO GŁUPIE ZWIDY, NIC NIKOMU NIE JEST, REMUS CIĘ KOCHA I CZEKA NA CIEBIE, JA TEŻ GDYBY NIE TY PEWNIE BYM WTEDY ZGINĘŁA-ujęła jej ramiona i przytuliła gryfonkę, robiąc wszystko by jej głos dotarł do umysłu Jessi..-więc pojawiła się w jej wizji i podała jej rękę..-Chodź ze mną to ja Sof i wrócimy do rzeczywistości!-uśmiechnęła się szczerze tak jak Mall to lubiła wyzwalając z siebie światło i ciepło co ją objęło.

Sofie Brown

Ostatnio zmieniony przez Sofie Brown dnia Pią Wrz 26, 2014 3:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przedział prefektów   

Powrót do góry Go down

Przedział prefektów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Łazienka Prefektów
» London Eye