a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Korytarz - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja


 

 Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sro Wrz 24, 2014 7:34 pm

The member 'Nana Clarke' has done the following action : Rzuć kostką

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość
avatar


PisanieTemat: Re: Korytarz   Sro Wrz 24, 2014 7:37 pm

To wszystko po prostu chłopaka jakoś przygniatało. W głowie mu szumiało, nie umiał już zebrać żadnych sensownych myśli. Wpatrywał się przez chwilę w dementora i usiłowała złapać oddech, ale było to trudne. Poczuł jak powieki mu opadają, a wszystkie odgłosy oddalają się. Jego ręka która trzymała różdżkę poluzowała uścisk. Czuł jak jego plecy dotykają ziemi a zaraz po tym głowa. Widział przez chwile tylko sufit, a potem ciemność i nic więcej. Odpłynął gdzieś w swoją podświadomość. Ogarnął go spokój, w końcu był spokojny.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Czw Wrz 25, 2014 8:12 pm

Kyo zemdlał. Jest bezbronny a dementor uparcie próbuje go wykończyć!
Nana - choć udało jej się pokonać jednego z dementorów , drugi sprawił że również traci świadomość !

Wtedy na korytarzu pojawia się Rowen ! Dementor który powalił Kyo i Nanę zostawia na chwilę swoje ofiary i atakuje nowo przybyłego !

Musisz pokonać dementora i uratować resztę !
A więc tak w swoim poście rzucasz trzema kostkami jako trzy próby rzucenia zaklęcia patronusa, jeśli choć jedna z nich jest parzysta udaje ci się pokonać widmo !
Następnie bierzesz się za ratowanie reszty czyli próbujesz wybudzić ich z omdlenia (też parzysta liczba oczek dla każdego z nich.
Jeśli wybudzisz choć jedną osobę może ci ona pomóc w wybudzaniu drugiej.
Może się też zdarzyć ze nie pokonasz dementora wtedy czekacie na pomoc !

Powodzenia !

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

avatar

Liczba postów : 436

PisanieTemat: Re: Korytarz   Czw Wrz 25, 2014 8:55 pm

Upewniajac się, że Joe nic nie jest i że Rose się nim zajmie, wyszedł na korytarz, by znaleźć jakiegoś nauczyciela lub praktykanta, który mógłby mu wytłumaczyć co się tu dzieje i zająć Joe.
Gdy zaczął rozglądać się po wąskim korytarzu w oczy rzuciły mu się trzy postacie, gdzieś po drugiej jego stronie. Dwóch z nich, leżących na ziemi nie mógł rozpoznać, ale zakładał że to omdlali uczniowie, nad którymi pochylala się trzecia, która rozpoznał już bez problemu - dementor.
Błyskawicznie wyjął różdżke i ruszył ku zjawie.
-Expectro Patronum - zawołał. Nie znał tak na prawdę tego zaklęcia. Niestety uczyli go dopiero na ostatnim roku, ale znał formułę i podstawy użycia z książek i notatek rodzeństwa, które często czytał by szybciej się nauczyć przynajmniej teorii zaklec i później na lekcjach móc szpanowac. Jednak wiedział, że mimo wiedzy, chęci i starań zaklęcie może mu nie wyjść, więc dla pewności rzucił je trzy razy, stojąc już dość blisko wszystkich trzech postaci. (k1,2,3)
Zanim jeszcze jasne światło zaklęcia zgasł i mógł zobaczyć, czy się udało, już całował różdżką w pierwszą leżąca na ziemi postać, z sylwetki zgadujac że to dziewczyna.
-Renovate - rzucił zaklęcie cucące najpierw na nia(k4)później na jej towarzysza (k5).W tym czasie światło zaklęcia zgasło pokazując, czy dementor zginął czy nadal stanowi zagrożenie dla niego i dwójki leżącej wciąż ma ziemi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t464-rowen-varnish
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Czw Wrz 25, 2014 8:55 pm

The member 'Rowen Varnish' has done the following action : Rzuć kostką

'Gra z MG' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sob Wrz 27, 2014 9:11 am

Nagle wszystko ja się zaczęło tak się skończyło ! Mgła zniknęła ! Widma, wizje, złamania, potwory, wszystko jak by nigdy nie istniało...Okazało się że pociąg wcale nie staną ! Właśnie wjeżdżali na stację Hogsmeade...
Pasażerowie zdawali się jak by przebudzić z głębokiego snu. Patrzyli na siebie zdezorientowani.
Czy to wszystko na prawdę się wydarzyło ? Czy może było to tylko złym, bardzo realnym snem?
Uczniowie szybko przebrali się w swoje szkolne szaty i czym prędzej opuścili pociąg nie chcąc spędzać w nim już ani minuty dłużej ! Udali się do Wielkiej Sali, gdzie czekała na nich już powitalna kolacja....


z/t Wszyscy !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Pon Gru 22, 2014 11:27 pm

Na stację Hogsmeade wjechała dobrze znana wszystkim czerwona Lokomotywa..Tym razem pociąg miał zabrać uczniów z powrotem do Londynu na Ferie świąteczne..Wszyscy uczniowie byli podekscytowani że znów zobaczą swoje rodziny..Więc z radosnym wyrazem twarzy udali się na peron i zaczęli powoli grupkami wsiadać do pociągu szukając wolnego przedziału.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sob Gru 27, 2014 10:03 pm

Pociąg toczył się leniwie w stronę Londynu przez kilka kolejnych godzin, uczniowie pogrążeni w rozmowie nie zauważyli nawet jak szybko upłynął im czas wypełniony śmiechami a nawet śpiewaniem kolęd!
Świąteczny klimat udzielił się każdemu.
A gdy tylko pociąg wjechał na peron 9 i 3/4 wszyscy razem i każdy z osobna ruszyli jak jeden mąż do wyjścia a pźniej do swoich domów by spędzić wesoło ferie świąteczne w gronie bliskich.

z/t wszyscy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Nie Sty 11, 2015 8:24 pm

Świąteczny magiczny czas, czas wypoczynku i wspólnej dobrej zabawy. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy a dla uczniów Hogwartu niewątpliwym tego sygnałem jest gwizd stojącego na peronie 9i3/4 ekspresu wzywającego do zajmowania miejsc by wrócić do zamku by pogłębiać swoją magiczną wiedzę.
Ostatnie pożegnania z rodziną i już każdy uczeń wsiadał do pociągu i przemierzał korytarz w poszukiwaniu wolnego przedziału...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sro Sty 14, 2015 8:34 pm

Gdy wszyscy wracający do szkoły uczniowie, praktykanci oraz nauczyciele zajęli swoje miejsca w pociągu maszyna ruszyła, wesoło mknęła przez pola, łąki, góry i doliny. Mijając kolejne wioski i miasteczka.
Pociąg jechał prosto do celu bez zbędnych przystanków. Pasażerowie rozmawiali, czytali gazety, rozkoszowali się smakołykami sprzedawanymi w pociągu, co i rusz słychać były wybuchy śmiechu, gdy kolejna osoba relacjonowała swoje wyczyny których dokonała podczas ferii.
Gdy ekspress wtoczył się na stację Hogsmeade okolicę spowijał już gęsty mrok a uczniów w stronę zamku jak ćmy do latarni przyciągały wesołe światła bijące z okiem, dające obietnicę ciepła i odpoczynku.

z/t wszyscy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Nie Kwi 05, 2015 11:48 am

Nadszedł dzień 5 kwietnia. Było dość chłodno,jednak nie przeszkadzało to nikomu w opuszczeniu murów szkolnych.
Uczniowie zaczęli szukać sobie przedziałów.
W końcu już niedługo pociąg miał ruszyć do Londynu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sro Maj 06, 2015 11:53 am

Piękny słoneczny dzień a uczniowie co? A uczniowie zamiast leżeć na plaży tłoczą się na peronie by wrócić do szkoły! Niektórzy już ostatni raz ale wszyscy po to by pisać w niedługim czasie egzaminy na koniec kolejnego roku nauki, najbardziej zestresowani są jak zawsze uczniowie V i VII rocznika. Czy wszyscy?
Teraz jednak nie czas na te rozmyślania, czas by wykorzystać ostatnie wolne chwile na śmiech i ploteczki.
Bo lekcje już tuż, tuż...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessi Mall

avatar

Liczba postów : 2424

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sro Maj 06, 2015 12:21 pm

Wstała jak zawsze wcześnie rano ale tym razem nie by pobiegać jak to czyniła każdego dnia, wyszła z domu jak zawsze i poszła nad jezioro. Rozczarowanie nadal siedziało głęboko w jej sercu i głowie...
Sama nie wiedziała jak długo tam siedzi do póki nie usłyszała cichego głosiku za swoimi plecami - Panienko za pół godziny pociąg...- Chrapka stała za nią na deskach pomostu a Jessi pokiwała tylko głową - Jestem już spakowana jeśli możesz dostarczyć mój bagaż od razu do szkoły...- nie zdążyła nawet dokończyć a skrzatka już zapewniała że tak zrobi i jednocześnie dopytywała czy nie pomóc Pannie Mall dostać się do Londynu.
- Teleportuję się sama. Do zobaczenia . - i nie czekając na nic obróciła się wokół własnej osi znikając z domu, kończąc wiosenną przerwę....

~~~

Dworzec jak zawsze pełny ludzi, dymu i rozmaitych nie koniecznie przyjemnych zapachów.
Pośrodku tego chaosu pojawiła się ona, niezauważona przez nikogo, ludzie bywali ślepi i głusi. Spokojnym krokiem ruszyła w stronę ściany między peronami 9 i 10 po czym oparła się o nią, wzrokiem objęła ludzi tłoczących się przy wejściu do pociągu który właśnie pojawił się na stacji i to było ostatnie co widziała w tym miejscu.

~~~

- Cześć.Ciebie też miło widzieć. Tak, tak na pewno będziemy się starać. - odpowiadała automatycznie każdej kolejnej osobie która witała się z nią. Uśmiechała się cały czas ale czy ktoś widział że ten uśmiech nie dociera do jej oczu? W końcu stanęła przy drzwiach wagonu. Mało kto wchodził do środka, ludzie szukali przyjaciół i żegnali się z rodziną. Nie zauważyła w tłumie nikogo bliskiego... Czemu jej to nie zdziwiło?
Wspięła się po stopniach pociągu i przeszła na koniec korytarza gdzie oparła się o barierkę i utkwiła spojrzenie w torach kolejowych które wkrótce zaczęły uciekać w tył gdy pociąg gnał w przód...


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jessi Mall
Zanim ty to rozwiążesz
wymienię ci pięć osób, które nas jutro znienawidzą.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t866-jessica-jessi-mall
Mistrz Gry

avatar

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sob Maj 16, 2015 9:31 am

Pociąg jechał i jechał, aż w końcu bezpiecznie trafił na stacje Hogsmeade.
Uczniowie wysiedli z przedziałów i ruszyli powozami na kolację.
Następnego dni miały się rozpocząć wszystkie lekcje.

z.t wszyscy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Korytarz   

Powrót do góry Go down
 

Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Tajemniczy korytarz
» Korytarz w lochach
» Korytarz na II piętrze
» Korytarz
» Korytarz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
List z Hogwartu :: Wspomnienia :: Porządki 3. :: Ekspres Londyn<->Hogwart-