a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Tulek
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Tulek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Christian Fawley

Liczba postów : 67

PisanieTemat: Tulek   Sob Lis 22, 2014 9:31 am

Mały, okrągły, wiecznie napuszony latający potwór, który uroczy staje się dopiero w chwili, gdy przed odebraniem lub wysłaniem listu poczęstuje się go jakimś smakołykiem. Wbrew pozorom nie dziobie, ale potrafi bardzo mocno zacisnąć swoje pazury na ramieniu człowieka, pozostawiając widoczne ślady na kilka dni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3071-christian-fawley
Syriusz Black

Liczba postów : 570

PisanieTemat: Re: Tulek   Sob Lis 22, 2014 5:25 pm

Zaproszenie!

MIEJSCE: Akademik (i okolice)
DATA: Czwartek, 20 listopada 1978 r
GODZINA: Jakakolwiek! Wstępnie od 17!

Tego właśnie dnia odbędzie się impreza zorganizowana pod prektekstem Merlin-raczy-wiedzieć-których urodzin, wstęp wolny dla wszystkich studentów. Mile widziane osoby towarzyszące, jedna, dwie... ewentualnie siedem! Na razie jedyne co zapewniam to alkohol, muzykę i dobrą zabawę... poczęstunek... się załatwi!
Czekam,
Syriusz Black

/genialna sowa xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sryriusz Black
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3039-syriusz-black
Syriusz Black

PisanieTemat: Re: Tulek   Pią Lis 28, 2014 1:30 am

Christianie,

Na wstepie, chcialbym przeprosic Cie za moj brak kultury i nie odpisywanie na listy, ale doprawdy Fawley... dwa listy pod rzad? Czy to juz nie desperacja? Rozumiem, ze kiedys spedzilismy "mily" dzien na obiedzie w Dziurawym Kotle, ale wszystko ma swoje granice, moj drogi!
Zaczne od pierwszego listu, bo drugi jeszcze boje sie rozpakowywac. Dokarmiam swoja sowe regularnie, tyle ile potrzebuje, tyle dostaje, w dodatku Kryspin jest bardzo lownym zwierzeciem i czesto przynosi mi smakowite male zabite juz myszki, zeby sie ze mna podzielic. Sposob zachowywawnia sie Kryspina w obcym miejscu jest mi znany, nie Ty pierwszy skladasz na niego zazalenia. Musisz jednak wiedziec, ze to nie wynika z tego, ze go glodze, po prostu taki ma charakter i dlatego tez wlasnie jego wybralem... wlasnie dla tych spustoszen! Jesli posmakuje mu jakas karma, to bez wzgledu na to czy jest czy nie jest glodny, wyzre wszystko do czysta! Jesli boisz sie kolejnego spotkania z moim p t a s z k i e m, to go nie wpuszczaj!
Rozumiem i przyjmuje do wiadomosci, dziekuje, ze z gory informujesz i za zyczenia rowniez.
Dobrze, otwieram drugi list... __wd\g
Znowu o sowie? Cos Ci sie pomylilo drogi przyjacielu, skoro nie mial listu to widocznie wracal z lowow. Nie przyniosl Ci jakiejs smacznej tlustej myszki na kolacje? Nie, no jasne, ze nie. On dokarmia tylko mnie. Dziekuje Ci slicznie, ze tak sumiennie zajmujesz sie moim ptakiem, Fawley. Jestem Twoim dluznikiem po prostu. Widze, ze nabrales sie na gre aktorska Kryspina, kiedy chce, potrafi byc bardzo przekonujacy i mimo, ze wygladal na wyczerpanego, poprzedni dzien caly przespal na mojej szafie. Trzeba Ci wiedziec, ze na taka liczbe wysylek, wykorzystywalem tez sowy z Hogwartu. Mam swoje sposoby, zeby zakrasc sie niezauwazonym do Hogwartu.

Oskubany z powodu "wyrzutow sumienia" nad niepoprawna sowa,
Syriusz
Powrót do góry Go down
Syriusz Black

PisanieTemat: Re: Tulek   Pią Lis 28, 2014 11:48 pm

Christianie!

Na laskę Merlina, Ty i te Twoje dwuznaczności. Nakazuję Ci w tej chwili przestać fantazjować na jego temat! (Wszak mówimy nadal o sowie, prawda???) Bo jeśli nie, to masz bardzo bujną wyobraźnie, ponieważ żadna dziewczyna nie postawiła jeszcze nogi w naszym jakże męskim Huncwockim gronie zamieszkałym w jednym pokoju akademickim, no chyba, że zostały złowione właśnie przez Kryspina, fakt. Ty i bieganie? W życiu bym nie powiedział, że w ogóle uprawiasz jakieś sporty. Po tym co zeżarłeś w Dziurawym Kotle śmiem przypuszczać, że stanąłeś na granicy nadwagi. Ach, więc to dlatego biegasz! Wiesz, zawsze możesz zaprosić jedną z tych wyimaginowanych pań do siebie, z pewnością nie odmówi takiemu mężczyźnie! Dziękuję, nie narzekam na mojego rozpustnego ptaka!

Również znam to powiedzenie, Christianie i wiem do czego pijesz! Nie mniej jednak mój m a ł y przyjaciel nie odzwierciedla rzeczywistości, o której snujesz między wierszami fantazje! Właśnie gdyby był wielkim i potężnym orłem, mógłbyś się zacząć zastanawiać. Nie bez powodu Kryspin jest taki mały, ale jednak niepozornym nie można go nazwać… Mały, ale wariat! Czy jak to się mówi. Nie, Twoje insynuacje są całkowicie mylne, nie wpadam do żadnych mieszkań. Raz, po Balu Halloweenowym w Hogwarcie, zanim pani upiorzyca z maski weneckiej zaczęła się z nami zabawiać, uszczupliłem nieznacznie zapasy Miodowego Królestwa… Ale to było tylko raz! Nie wiem nic natomiast o ginącym jedzeniu studentów, ale zawsze mogę szepnąć słówko, że istnieje taki jeden, co się zwie Christian Fawley i lubi zjeść… Ooo, Fawley, skoro taki z Ciebie kucharz, to zrób mi tatara, ale mam smaka na tatara! Świece? Po co Ci świece? Zrób po prostu tatara i zostaw pod moimi drzwiami, a ja się nim zaopiekuję… Mniam!

PS Cóż, sądzę, że wpuściłeś go tylko po to, żeby mieć pretekst do rozpoczęcia korespondencji, Fawley. Czyżby brakowało Ci przyjaciół na naszym kierunku?

Nie dotykaj mojego ptaka, tylko go w tej chwili wypuść!

S.
Powrót do góry Go down
Syriusz Black

PisanieTemat: Re: Tulek   Nie Lis 30, 2014 11:24 am

Fawley!

Możesz sobie tak dumać do końca świata, a ja i tak nie powiem Ci kto to był. Właśnie mnie olśniło, jednak na mocy prawa poufności i ochrony danych magicznych niczego nie zdradzę Twojej ciekawskiej osobie. Może byłoby inaczej, gdybym nie znał tych Twoich plotkarskich zapędów.
O rzeczywiście, spacery z sową wymagają tyle aktywności fizycznej? Dobre sobie. Jeśli ma Ci to pomóc, to możesz zacząć wyprowadzać sowy z wieży południowej Hogwartu, mogę Ci to załatwić! Lekcje biologii już mi wykłada Rogacz, kiedy wraca z zajęć anatomii… Nie takiej, o jakiej myślisz, Ty zboczona kupo łajna!
Christianie, nie nie możesz tak do mnie mówić, a ja nie ponoszę odpowiedzialności za moją nieposłuszną sowę, która nie poznaje się na ludziach i wlatuje do każdego kto popadnie. Przestań być też rad i zejdź z tego okropnego tematu, sam jesteś nikłe preludium, tylko nie wiem jeszcze czego. Kryspin jest dostojną sową, a nie jakimś preludium w dodatku nikłym.
Na brodę Merlina, nie przypatruj mi się, skoro masz zamiar później wysnuwać takie fantazje, ale gdybym ja miał wysnuwać podobne, to porównałbym Cię do wróbla… mały, wredny ptak, który zawsze kradnie suchy prowiant rzucany niemrawym gołębiom.
Śmiem wątpić w to co mówisz, mało jest osób, które lubią tatara. Skoro nie serwujesz potraw na wynos to przyjdę i sam sobie go zabiorę – na wynos. Albo najlepiej to podziękuję za chęci i zjem w Dziurawym Kotle.

Jak mogłeś go oskubać, Ty diable wcielony? Natychmiast go wypuść!

Syriusz

PS Ustawiam lekkie wirowanie w pralce Frani.

PS2 Nie.

PS3 Po zastanowieniu – nie.

PS4 Przestań mi znosić makulaturę, Fawley. Poza tym Tulek znudził się krążeniem i zajął miejsce Kryspina na mojej szafie, chowając dziób za skrzydłem. Nie daje się wygonić z pokoju, a Kryspin jest niepocieszony, bo to jego ulubione miejsce. Zaraz wezmę to małe okrągłe coś i wyrzucę bezceremonialnie za okno.
Powrót do góry Go down
Syriusz Black

PisanieTemat: Re: Tulek   Nie Lis 30, 2014 2:01 pm

Fawley!

Nie uważałem na zajęciach z prawa magicznego, bo ten cały Riordan tak przynudzał, że musiałem mocno powstrzymywać się przed bezceremonialnym przybijaniem głową gwoździa do ławki. Tylko spróbuj rozbić namiot pod moimi drzwiami, a gwarantuję Ci, że to będzie ostatnia rzecz jaką zrobisz w swoim życiu! Zaproś do siebie niewiasty i przestań podglądać ludzi, zazdrość przez Ciebie przemawia, ot co. Nie potrzebuje zapewnień Smarkerusa o prawdziwości Twoich zajęć, które nie istnieją, skoro zajmujesz się innymi!
Oczywiście, że łapię Twoje obrzydliwe aluzje i właśnie wracam z kibla, do którego się malowniczo wyrzygałem, czytając Twój paskudny list. To zdanie o kuszeniu pozwolę sobie pozostawić bez komentarza. To nie wstążka, idioto, to papierek po musach - świstusach, które Peter zeżarł w nocy. Wstążki mi się skończyły przy wysyłaniu zaproszeń na imprezę. Wróble to skurwesyni matki natury. Niech Ci będzie mały, ale wariacie.

Syriusz

PS Wiruję w niej głównie małe wróble, które zajdą mi za skórę. Nie przyjmuje po godzinach, a na opłacenie jej usług raczej Cię nie stać.

PS2 Wiem, że to pergamin, stopo węgorza! Twoje listy robią mi właśnie za podpałkę, kiedy jesienne wieczory doskwierają mi chłodem. Ewentualnie przydają się, kiedy skończy nam się papier toaletowy…

PS3 Zjadł, napił się i wyrzuciłem go z pokoju, ponieważ zaczęli robić z Kryspinem gwiezdne wojny. Na przyszłość, kiedy usychasz z tęsknoty, to wsuwaj list pod szczeliną w drzwiach i nie przysyłaj więcej tego potwora.

Sryriusz Black
Powrót do góry Go down
Syriusz Black

PisanieTemat: Re: Tulek   Nie Lis 30, 2014 2:14 pm

Z przyjemnością!
S.

Sryriusz Black
Powrót do góry Go down