a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Stolik 4
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Stolik 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anarhold Tempest

Liczba postów : 522

PisanieTemat: Stolik 4   Nie Lis 30, 2014 6:37 pm

Specjalnie z okazji balu usunięte zostały zwyczajowe stoły domów i zastąpione okrągłymi stolikami przy których były miejsca dla ośmiu osób. Na każdym stole oprócz pięknej porcelany znajduje się też czerwono-czarna zastawa. Wszysto tworzyło niesamowicie tajemniczy nastrój. Coś magicznego może się tutaj zdarzyć. Może poznasz swoją przyszłość?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t10-anarhold-roddy-tempest?hig
Roy Hale

Liczba postów : 949

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Pon Gru 01, 2014 5:01 pm

Wchodząc do pomieszczenia nie miał pojęcia co może się zdarzyć. Nic nie wiedział o (dla niego nieco dziwnym) pokończeniu. Jednakże mu to nie przeszkadzało. Zwłaszcza, że miał taką wyjątkową partnerkę jak Rose. Ona to była odważna i mówiła zawsze to co myślała bez ściemniania. I zawsze nie wstydziła się bronić słabszych. Cieszył się, że to ona a nie jakaś ślizgonka lub co gorsza ślizgon. Nie miał ochoty teraz się bić. Zerknął na Florę, a póxniej przeniósł wzrok na Nat. Wzrokiem powędrował na Luke. Popatrzył na Rose i się uśmiechnął.
- Wyjątkowy wieczór się zapowiada.- podszedł do stolika i odsunął dla niej krzesło po czym sam usiadł. Dlaczego zapisał się na andrzejki? Szukał przygody przecież. Oblizał usta zamaszystym ruchem.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Roy
Nie ma we mnie nic, co możesz jeszcze zranić

©️CC
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t861-roy-hale
Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Pon Gru 01, 2014 11:22 pm

Była zadowolona ze swojego partnera. Nie był to żaden napuszony ślizgon, tylko jej Royuś. Mogli sobie posiedzieć, potańczyć i świetnie się bawić. Lepiej trafić chyba nie mogła. Uśmiechnęła się do niego szeroko, a chwilę później ich dłonie były już złączone. Porozglądała sie po sali i ujrzała Jessi w towarzystwie samych zielonych. Biedna. Posłała jej spojrzenie, które miało mówić, żeby uciekła od nich i przyszła tutaj, ale dziewczyna mogła tego nie zrozumieć.
Roy prowadził ich do stolika, a ona jak grzeczna dziewczynka szła za nim i usiadła na odsuniętym dla niej krześle.
-Tak! Będzie wspaniale.- Zaczęła trajkotać podekscytowana.-Tylko nie rozsiadaj się za bardzo, bo za chwilę idziemy tańczyć!- Ostrzegła go z groźną miną.

Dedicate yourself and you gonna find yourself,
    standing in the Hall of Fame

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Wto Gru 02, 2014 1:52 am

Popatrzył w stronę którą patrzyła dziewczyna. Jessi. Chyba wieki z nia nie gadal.. Ale chyba nie cierpiał na samotnosc. Był przyklejony do kogo innego. I to raczej w sensie dosłownym. Uśmiechnął się szerzej odsłaniając rząd białych zębów. UM.. Miał nadzieję, że jego fryzurka jest okej. Na ostatnim balu prosił dziewczynę do żel do włosów. Ale tym razem tego nie zrobi. Tym razem olac wygląd i włosy. Chyba po raz pierwszy. Teraz był sobą i nie musiał się jakoś.. Udoskonalac. Miał wrażenie, że Rose i tak by go akceptowała. Ale czy nadzieja nie jest matką głupich? Z entuzjazmem zareagował na to co dziewczyna powiedziała.
- czy ja się rozkladam jak jakieś stare łóżko? Ja wręcz kocham tańczyć. Mam nadzieje, że te buty są wygodne. Nie chcę byś potem z mojej winy cierpiała. Na ostatnim balu to tylko raz udało mi się zatańczyć.- nachylil się bardziej w jej stronę.- to jest straszne smutne, że niektore dziewczyny albo wstydza się tańczyć, albo zadepcza partnera na śmierć. Osobiście wybralbym opcje druga. A z reszta nie masz wyboru bo i tak.. Cie nie puszcze.- zasmial się. Czy to 'zlonczenie' miało zapobiec w niektórych przypadkach przed ucieczka? Dla niego osobiście to było zabawne i działo dużo frajdy.
- a tak w ogóle to świetnie wygladasz. Blyszczysz.- mrognal i się zasmial.

Roy
Nie ma we mnie nic, co możesz jeszcze zranić

©️CC
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Sob Gru 06, 2014 6:30 pm

W tym momencie obok Stolika pojawiła się magiczna zjawa. Coś jak płomyk...
Ukazał wam dwa przedmioty...
-Pierścionek oznacza udane życie towarzyskie, wielką miłość i udane życie rodzinne. Pieniążek to wielkie bogactwo, spełnienie materialne. Jest jeszcze opcja wielkiej pustki, czyli niczego. Co oznacza nieszczęście, brak kogoś bliskiego i ubóstwo. Co będzie waszym losem?
Przed każdym pojawiają sie trzy woreczki. Który wybierzecie? Jaka będzie wasza przyszłosć?

Każdy z was może poznać swoją przyszłość.
Rzut kostką, wybieracie opcję WRÓŻBA :>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Sob Gru 06, 2014 7:11 pm

Zaśmiała się na jego słowa, uwielbiała go takim był i akceptowała w pełni. Wolała aby był sobą niż udawał sztywniaka usiłując jej cokolwiek pokazać czy udowadniać jakieś głupoty.
-Może jak stare to nie... ale z tym łóżkiem to bym się zastanowiła.- Powiedziała mrugając do niego.
-Dziękuję!- Odpowiedziała.-Za to ciebie większość dziewczyn wolałoby zobaczyć bez tego stroju.- Odpowiedziała z uśmiechem i już miała go porwać do tańca, kiedy przy ich stoliku pojawiła się jakaś zjawa. Dziewczyna ucieszyła się na wróżbę, może w to nie wierzyła, ale to była bardzo dobra zabawa. Miała nadzieję, że szczęście jednak jej sprzyja i nie wylosuje nic.
Popatrzyła na woreczki usiłując odgadnąć co się w nich kryje, ale wyglądały identycznie, więc niewiele jej to dało. W końcu zdecydowała się na pierwszy od prawej i zajrzała do środka.

Dedicate yourself and you gonna find yourself,
    standing in the Hall of Fame

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Sob Gru 06, 2014 7:11 pm

The member 'Rosemarie Cleverly' has done the following action : Rzuć kostką

'Wróżba' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roy Hale

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Sob Gru 06, 2014 7:53 pm

Kiedy dziewczyna wspomniała o łóżku to na myśl mu przyszły dziwne skojarzenia. Zaraz.. Czy go uszy klamaly?
- mnie bez stroju ktoś chciałby zobaczyć? Niee. To nie możliwe. Wszystkie uważają mnie za miłego chłopca. Żadna nie ma ochoty ze mną gadac. Co za różnica czy z ubraniem czy tez bez. Ty zdecydowanie wolalabys z ubraniem, prawda?- mrugnal do niej zaczepnie. Teraz i tak nawet nie mógłby nic zrobić tak przyklejoiny do Rose. Mimowolnie i ukratkiem przeszukal wzrokiem sale by znaleźć kogoś jednak się nie powiodło. Miał juz wstać i pociagnac ja do tańca jednak ktoś się przy nich pojawił. Popatrzył na dziewczyny woreczek po czym się zastanowił i sięgnął po własny. Nie liczył na szczęście.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Sob Gru 06, 2014 7:53 pm

The member 'Roy Hale' has done the following action : Rzuć kostką

'Wróżba' :
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Stolik 4   Czw Gru 18, 2014 10:45 pm

Wieczór Andrzejkowy jak wszystko co dobre szybko się kończy. Była to magiczna noc, każdy mógł poznać swoją przyszłość, zabawić się w gronie przyjaciół tych starych i tych poznanych dziś wieczorem. Można był potańczyć, zjeść mnóstwo pysznych potraw, wypić odrobinkę. Niczego nie zabrakło. Był już środek nocy gdy roześmiani uczniowie wracali do swych sypialni.

z/t wszyscy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Stolik 4   

Powrót do góry Go down

Stolik 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Drewniany stolik