a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Rozpruwacz
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Rozpruwacz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nolan Riordan

Liczba postów : 71

PisanieTemat: Rozpruwacz   Nie Lis 30, 2014 9:36 pm

Piękna brązowa sowa drzewna, doskonale sprawdzająca się przy przesyłaniu listów na długich dystansach. Jest bardzo grzeczna i ułożona, nigdy nie dziobie i zawsze łasi się do swoich adresatów, sępiąc od nich jakieś smakołyki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t3188-nolan-riordan
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rozpruwacz   Wto Gru 02, 2014 8:02 pm

Panie Riordan,

uważam, że list ten zdecydowanie nie jest na miejscu, a przynajmniej ja nie odbieram go zbyt pozytywnie. To co postanowiły nasze rodziny, niestety zostało przede mną zatajone. Chociaż nie... źle to określiłam. Zważając na to, że moja matka nigdy nie dołożyła ręki do mojego wychowania, nie ma najmniejszego prawa decydować o moim życiu. Dziwie się Panu, że pozwala sobie Pan na ingerencję rodziców z swoje życie prywatne. Proszę się jednak nie martwić. Dołożę wszelkich starań, by zaręczyny nie doszły do skutku. I dlatego też uważam, że spotkanie nie ma najmniejszego sensu. A jeśli o Paryż chodzi... uważam, że znajdzie sobie pan bardziej odpowiednie towarzystwo na tę oto wycieczkę.

Elizabeth Russell.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rozpruwacz   Wto Gru 02, 2014 8:27 pm

Panie Riordan,
nadal nie jestem przychylnie nastawiona do spotkania. Jeszcze nie zostałam pańską żoną, o ile w ogóle nią zostanę, dlatego proszę uszanować moją wolność wyboru. Nie pomyślałam tylko na jednym. Oboje w tym siedzimy, na nieszczęście, i dlatego dostrzegłam kilka pozytywów w rozmowie w cztery oczy. Nic zobowiązującego, jedynie omówienie planu odnośnie unieważnienia zaręczyn. I chyba pan za przeproszeniem kpi, że wybiorę się z nieznajomym mi mężczyzną do Jego domu. Zapewne nie miałby Pan ze mną najmniejszych szans, ale pomimo to... ta propozycja jest niemoralna. Jeśli zależy Panu jednak na tym spotkaniu, mogę stawić się w rodzinnym domu. I jeszcze jedno... musi mi Pan obiecać, że się we mnie pan nie zakocha. To kompletnie zaburzyłoby nasz plan.

PS. Na moje towarzystwo trzeba zasłużyć.

Elizabeth Russell
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rozpruwacz   Wto Gru 02, 2014 8:55 pm

Beznadziejnie uparty i nachalny panie Riordan,
nie miałam tej (nie)przyjemności Pana poznać, dlatego nie śmiem nawet oceniać, czy jest Pan kawalerem z zasadami, czy nie. Proszę mi tylko wierzyć, że jeśli miałoby dojść do naszego nieszczęsnego spotkania, o wiele raźniej byłoby mi, gdyby miejscem okazał się pański rodzinny dom. Nie uwierzę w tę pańską genialność, dopóki mi Pan jej nie udowodni. O której i gdzie dokładnie miałabym się stawić? Musiałabym dokładnie przejrzeć swój kalendarz - odnaleźć wolny czas. Bo jak widać, jestem cała zabiegana i niestety nie umiem wpiąć w grafik swoje nieudolne małżeństwo.
PS. Powodzenia.
Elizabeth Russell
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Rozpruwacz   Wto Gru 02, 2014 9:21 pm

Bezczelny i coraz bardziej działający mi na nerwy Pan Riordan,

wierzę w to, co widzę. Dlatego ani nie oceniam pana, ani nie wierzę pańskim słowom. I cóż, mam nadzieję, że nie wyraził przed chwilą Pan pogardy do kobiecego sposobu dbania o swoją urodą. Niemniej jednak miałam na myśli nieco inne sposoby zajmowania sobie czasu, chociażby ochrona Ministerstwa. Ale zauważyłam, że zaczynam się przed Panu tłumaczyć, a wcale tego robić nie muszę. Dziękuję. Jeśli chodzi o termin, proszę się mnie spodziewać jutro w południe.
Elizabeth Russell
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rozpruwacz   Today at 1:09 pm

Powrót do góry Go down

Rozpruwacz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Rozpruwacz, detektyw i zagadka - idealny kryminał.