a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Dziedziniec przed wieżą zegarową - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Dziedziniec przed wieżą zegarową

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Rowen Varnish

Liczba postów : 436

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Czw Paź 31, 2013 8:06 pm

- O mnie sie nie martw- puścił dziewczynie oczko. Częste pływanie w zimnym jeziorze niedaleko domu dziadków, zahartowało go. - Znalazłby się pewnie jakiś sposób, gdybyś chciała mnie odwiedzić.- rzucił. Było mu miło, ze dziewczyna wyraziła chęć odwiedzenia go, gdyby się przeziębił.- Ale na prawdę, nie przeziębię się.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t464-rowen-varnish
Rebeca Quest

Liczba postów : 347

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Czw Paź 31, 2013 8:46 pm

- Nie jestem tego taka pewna. Może tylko tak kręcisz, żebym się nie martwiła.- Stwierdziła, wpatrując się w nieziemsko piękne i ciemne oczy chłopaka, szukając w nich prawdy. Poprawiła włosy spuszczając wzrok. Uświadomiła sobie, że za długo się w niego wpatruje, miała nadzieję, że w porę się opamiętała i on tego nie zauważył. Na jej policzkach pojawił się różowy rumieniec do kompletu z zaczerwienionym nosem. Przetrząsnęła głowę w poszukiwaniu nowego tematu aby ukryć zażenowanie i wtedy natrafiła na szufladkę w swojej głowie pod tytułem: QUIDDITCH! Coś co uwielbiała a wręcz kochała.- Słyszałam, że dołączyłeś do swojej drużyny quidditcha.- Powiedziała podekscytowana tym tematem a na jej twarzy od razu pojawił się szeroki uśmiech.

Rebeca Quest

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pią Lis 01, 2013 10:46 am

Gdy dziewczyna wpatrywała się w niego, on sam utonął w jej brązowych oczach, tracąc kompletnie poczucie czasu i przestrzeni. Kiedy Rebeca przerwała kontakt wzrokowy, uwalniając go spod swojego czaru, zamrugał szybko i popatrzył gdzieś w bok z szerokim uśmiechem. Słysząc głoś dziewczyny ponownie całą swoją uwagę skupił na niej.
- Tak! Zostałem szukającym- potwierdził z dumą. W duchu dziękował dziewczynie za zmianę tematu. Atmosfera na dziedzińcu zaczęła już robić się gęsta.- Nie długo gramy z Gryfonami- dodał. - Wygramy!-Powiedział pewnie, choć ta pewność nie była widoczna w jego oczach.Bardzo cieszyła się ze swojego pierwszego meczu w reprezentacji domu, a jednocześnie bał się, ze zawiedzie. Potrząsnął głową, pozbywając sie natrętnych myśli.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Sob Lis 02, 2013 8:11 am

-Gratuluje!- Powiedziała szczerze uradowana z sukcesu chłopaka.- Na pewno z gryfonami wygracie, tylko... obawiam się, że z nami nie macie najmniejszych szans.- Na jej twarz wpłynął promienny uśmiech zarezerwowany jedynie dla tematu tej gry. Wyobraziła sobie mecz w taką piękną noc jak dzisiejsza. Błądzenie po niebie wśród gwiazd, które zawsze są tak samo wysoko, nie ważne czy stoisz na ziemi czy fruwasz wysoko w powietrzu. Wiatr we włosach, który złośliwie układa kosmyki na twarzy, jeżeli właściciel był na tyle głupi aby zapomnieć je związać. I adrenalina błądząca w krwiobiegu ujmująca strachu a dodająca energii oraz odwagi. Wpatrywała się po raz kolejny w niebo wyobrażając sobie taki scenariusz, oparła ręce z tyłu na tyle na ile pozwalała jej wielkość kamienia, na którym siedzieli. W rozmarzeniu ułożyła swoją głowę na ramieniu chłopaka. Kiedy oprzytomniała i zrozumiała co robi momentalnie się wyprostowała, miała ochotę zapaść się pod ziemię i nigdy stamtąd nie wychodzić. Nigdy nie pomyślałaby, że pozwoli sobie na taką bliskość i to jeszcze wypływającą z jej inicjatywy. I co on niby sobie teraz o mnie pomyśli?! Zastanawiała się w myślach. Niby to nic wielkiego, ale widzieli się zaledwie kilka razy. Fakt, że jej się podobał i czuła się wspaniale w jego towarzystwie nie oznaczał, że on musiał czuć to samo. Ty głupia, głupia idiotko zapamiętaj sobie zrobiłaś to po raz ostatni! Zrugała się w myślach.- Przeeepraszam, nie powinnam.- Wyjąkała niepewnie robiąc się czerwieńsza od buraka i zawstydzona starała się nie patrzeć chłopakowi w oczy.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Nie Lis 03, 2013 3:14 pm

-Dziękuję- skłonił przed dziewczyną lekko głowę.- Wszystko okaże się na boisku.- stwierdził.
- Wy macie naprawdę świetną drużynę i dobrego szukającego, ale i nasza najgorsza nie jest, a ja całkiem nieźle sobie radzę- powiedział skromnie. Nie podobało mu się, ze będzie musiał grać przecie Rebece i Andre jednocześnie. Andre na ostatnim meczu pokazał klasę i szybko złapał znicz. Bał się, że nie podoła zadaniu i zawiedzie drużynę. Potrząsną głową i zapatrzył się na nocne niebo. Poczuł delikatny ciężar na ramieniu. Popatrzył w bok i zauważył głowę dziewczyny na swoim ramieniu. Uśmiechnął się tylko i dalej patrzył w niebo, zastanawiając się, jakby to było teraz wzlecieć wysoko w niebo i poczuć chłodny wiatr we włosach. Głowa dziewczyny na jego ramieniu bynajmniej mu nie przeszkadzała. Wręcz przeciwnie, cieszył się, ze z tej bliskości i to jeszcze wynikającej z inicjatywy dziewczyny. Jednak słodki ciężar szybko znikł. Dziewczyna gwałtownie się wyprostowana, Obserwował ją kątem oka. Zauważył jak jej policzki przyjmują barwę dojrzałych pomidorów, a ona sama opuszcza głową. Uśmiechnął się. Chwycił brodę dziewczyny delikatnie i obrócił jej twarz w swoją stronę. Poczekał, aż ta przestała uciekać przed nim wzrokiem. Spojrzał jej głęboko w oczy.
- Nie przepraszaj. Nie masz za co. Jeśli ci tak wygodnie, to z chęcią posłużę za twoja poduszkę- zażartował cicho.
- Naprawdę mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie.-powiedział cicho. Niepewnie przysunął się bliżej dziewczyny i objął ją delikatnie ramieniem, tak, że znów opierała głowę na jego ramieniu. Nie wiedział, jak Rebeca zareaguję, ale miał cichą nadzieję, że nie dostanie w twarz.

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Nie Lis 03, 2013 5:24 pm

Przez całe ciało dziewczyny przeszedł przyjemny dreszcz, kiedy poczuła dotyk chłopaka. Zmusiła się aby popatrzeć mu w oczy, o dziwo patrzyły na nią jak zawsze ze spokojem a nawet z nutką rozbawienia. Odetchnęła z ulgą słysząc, że mu to nie przeszkadza. Uśmiechnęła się delikatnie i niepewanie. W przypływie pozytywnych emocji uniosła swoją głowę trochę wyżej i pocałowała go w policzek.- Dziękuję.- Wyszeptała. Wtulona w chłopaka czuła się wspaniale, miała ochotę zrobić to już dawno, ale za bardzo się bała.- Nie proponuj mi siebie jako poduszki bo to wykorzystam.- Powiedziała złowrogo. Mogłaby spędzić tak całą noc.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Nie Lis 03, 2013 5:42 pm

Kiedy dziewczyna złożyła na jego policzku pocałunek, uśmiechnął się ciepło i odrobinę mocniej ją objął.Uff..nie dostał w twarz.
-Nie ma za co- uśmiechnął się i chyba pod wpływem chwili, złożył delikatny pocałunek na włosach dziewczyny. Oparł policzek na czubku jej głowy, mocniej ją przytulając.
- Wykorzystuj-zaśmiał się cicho i zapatrzył sie w niebo. Czy ta noc mogłaby być jeszcze piękniejsza?

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Nie Lis 03, 2013 6:21 pm

Poczuła jak usta chłopaka dotukają jej włosów, było jej bardzo przyjemnie. Siedzieli tak jakiś czas w milczeniu, ale nie była to niezręczna cisza. Dziewczyna poczuła jak drętwieje jej cała szyja i kark. Musiała się trochę rozprostować ale nie chciała tracić ich bliskości. - Jeżeli zaraz nie podniosę głowy to będę skrzywiona tak na zawszę- Wyprostowała kark ale nie było jej tak wygodnie, dlatego wyplątała się z ramion chłopaka, połorzyła się na plecach tak aby jej głowa spoczęła na jego kolanach a swoje ugieła. Teraz mogła swobodnie patrzeć na piękne niebo jak i cudowne oczy chłopaka. Nie wiedziała jedynie co zrobić z rękoma dlatego pochwyciła dłoń chłopaka w obie swoje i zaczęła się nią bawić. Miał przyjemną delikatną skórę w sam raz dla szlachetnej złotej piłeczki.- Teraz to już nie zejdę- Powiedziała z uśmiechem.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Nie Lis 03, 2013 6:23 pm

Poczuła jak usta chłopaka dotukają jej włosów, było jej bardzo przyjemnie. Siedzieli tak jakiś czas w milczeniu, ale nie była to niezręczna cisza. Dziewczyna poczuła jak drętwieje jej cała szyja i kark. Musiała się trochę rozprostować ale nie chciała tracić ich bliskości. - Jeżeli zaraz nie podniosę głowy to będę skrzywiona tak na zawszę- Wyprostowała kark ale nie było jej tak wygodnie, dlatego wyplątała się z ramion chłopaka, połorzyła się na plecach tak aby jej głowa spoczęła na jego kolanach a swoje ugieła. Teraz mogła swobodnie patrzeć na piękne niebo jak i cudowne oczy chłopaka. Nie wiedziała jedynie co zrobić z rękoma dlatego pochwyciła dłoń chłopaka w obie swoje i zaczęła się nią bawić. Miał przyjemną delikatną skórę w sam raz dla szlachetnej złotej piłeczki.- Teraz to już nie zejdę- Powiedziała z uśmiechem.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Nie Lis 03, 2013 6:32 pm

Zaśmiał się słysząc uwagę dziewczyny. Puścił ją aby mogła się swobodnie rozprostować. Gdy ta ułożyła głowę na jego kolanach uśmiechnął się do niej ciepło i zaczął delikatnie przeczesywać dłonią jej piękne włosy. Drugą jego dłonią bawiła się dziewczyna. Zaczął przebierać palcami dołączając do zabawy. Wyrwał delikatnie dłoń z jej uścisku i tyknął ją palcem wskazując w czubek nosa.
-I nikt ci nie każe- uśmiechnął się zwracając dziewczynie swoja dłoń.

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Nie Lis 03, 2013 7:15 pm

Zrobiła minę obrarzonego dziecka kiedy poczuła, że chłopak zabiera jej swoją rękę. Z resztą tak też się czuła.- Dobrze się zastanów, mogę to wykorzystać.- Powiedziała chichocząc. - Ja mogę tu siedzieć całymi dniami..- Mogłaby teraz zasnąć później się obudzić, tak lerzeć i znowu iść spać i tak w koło. Wyciągnęła z kiszeni cukierki wkładając sobie jednego do buzi. - Chcesz?- Zapytała.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 3:57 pm

Zaśmiał się widząc na twarzy dziewczyny minę obrażonego dziecka. Złapał jej obie dłonie i podniósł delikatnie, Złożył delikatny pocałunek na jednaj i drugiej, patrząc dziewczynie głęboko w oczy.
-To jest nas dwoje-powiedział cicho.-Ja też nie mam ochoty stąd iść-dodał. Dziewczyna wyciągnęła jakieś cukierki, a jemu ślinka pociekła. Nic dziś prawie nie jadł.
-Jeszcze sie pytasz!- rzucił-Jasne że chce!

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 4:17 pm

Uśmiechnęła się na reakcję chłopaka na widok słodyczy. Już miała mu podać cukierka kiedy zawahała się odpakowała i sama włożyła mu go do buzi.- Smacznego!- Powiedziała zagłębiając się we własne myśli.- Dlaczego akurat ja?- Zapytała znienacka, a widząc zdziwioną minę chłopaka zaczęła szybko tłumaczyć.- No wiesz, mógłbyś teraz tutaj siedzieć z każdą inną, a przede wszystkim ładną dziewczyną, a siedzisz tutaj ze mną. Dlaczego?- Zapytała ponownie. To pytanie dręczyło ją od jakiegoś czasu ale dopiero teraz odważyła się zadać to pytanie. Wcześniej bała się odpowiedzi.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 4:46 pm

Odwzajemnił uśmiech dziewczyny. No co ma poradzić, ze jest głodny, a słodycze wręcz uwielbia? Czekał aż dziewczyna poda mu cukierka, ale zamiast tego ona włożyła mu go prosto do buzi. Czując słodycz przy swoich ustach posłusznie je otworzył. Z błogim uśmiechem na ustach delektował się słodkościami. Podziękował lekkim skinieniem głowy. Zapadła chwila ciszy, którą przerwała dziewczyna. Jej pytanie zdziwiło go. Jak to dlaczego ona? Chciał już poprosić by dziewczyna rozwinęła myśl i wytłumaczyła o co dokładnie jej chodzi. Ale Rebeca sama zabrała sie za tłumaczenie. Wysłuchał jej uważnie. Uśmiechnął się.
-Ale przecież siedzę tu z bardzo ładną dziewczyną. Taką z którą świetnie się bawię i przy której doskonale się czuję. Nie wyobrażam sobie być tu z kimś innym.-powiedział cicho patrząc dziewczynie prosto w oczy.
-To ja powinienem spytać o to ciebie. Dlaczego ja, a nie jakiś przystojniak z twojego roku albo nawet starszy? Taka ładna dziewczyna mogłaby mieć każdego.
Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 6:15 pm

Uśmiechnęła się nieśmiała słysząc komplement pod jej adresem z ust chłopaka, ale oczywiście równocześnie na jej policzki wpłynął rumieniec.- Nie wyobrażasz sobie zabójczo inteligentnej, pięknej dziewczyny o figurze modelki i niebieskich oczach na moim miejscu?- Zapytała, uważając to pytanie za retoryczne. Nigdy nie pomyślałaby nawet, żeby być dla kogokolwiek kanonem piękna. - A pomyślałeś, że może taka dziewczyna jak ja, nie chce mieć innego? No pomyśl, leże sobie teraz na piekielnie zabawnym, inteligentnym i przystojnym kłamcy, zajadając słodycze. Czego chcieć więcej?

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 6:22 pm

-Nie-powiedział szczerze,kręcąc głową.-Na moich kolanach leży teraz piękna, inteligentna i zabawna blondynka o niezwykłych brązowych oczach, ślicznym, szerokim uśmiechu.-mówiąc cały czas delikatnie głaskał dziewczynę po włosach.-Nikt inny nie mógłby zając tego miejsca-zapewnił patrząc dziewczynie głęboko w oczy.
-Ja kłamca?-oburzył się, ale na jego ustach błądził szeroki uśmiech.-Kiedy niby cię okłamałem, he?

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 6:41 pm

Z każdym komplementem jej twarz robiła się coraz bardziej czerwona, a w środku robiło się jej coraz cieplej. Czuła się wspaniale i tylko delikatny, uspakajający dotyk chłopaka powstrzymywał ją od rozpoczęcia tańca radości. - No pewnie, że kłamca!- Powiedziała z udawanym oburzeniem.- A kto przed chwilą powiedział, że jestem "bardzo ładna" i to jeszcze dwa razy. Nie wiem czy po tym będę mogła ci zaufać.- Powiedziała ironicznie powstrzymując uśmiech.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 6:52 pm

Obserwował jak twarz dziewczyny z każdym jego słowem robi się coraz bardziej czerwona, a na jego ustach samoistnie pojawił się uśmiech samozadowolenia.
-Przyznaję sie do winy. Jam to w swej zuchwałości śmiałem aż dwukrotnie stwierdzić, iż panienka Rebeca jest bardzo ładna.Powiedział teatralnie wyniosłym tonem.Zauważył, ze dziewczyna powstrzymuje uśmiech.
-Było to kłamstwem-zamilkł na chwilę-Gdyż panienka Rebeca nie jest "bardzo ładna", a piękna. Za swą winę powinienem dostać karę.-dopowiedział ze śmiechem, puszczając dziewczynie oko.
Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 7:00 pm

- O tak, powinieneś dostać okropną karę za swoje bluźnierstwa.- Powiedziała, nie potrafiąc już powstrzymać uśmiechu, który pojawił się na jej twarzy ze zdwojoną siłą.- Jedno gorsze od drugiego.- Poskarżyła się.- I co ja mam teraz z tobą zrobić? -Zapytała teatralnym tonem.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 7:08 pm

Ledwo powstrzymywał śmiech.
- Zdaje się na twą łaskę-skłonił nisko głowę, przywołując na twarz wyraz poważnej skruchy-Wina ma jest pewna, lecz słów swych ostatnich nie cofnę. Oszczerstwem godnym powieszenia byłoby stwierdzić iż nie jesteś piękna- dodał starając się zachować tą teatralna powagę.

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 7:27 pm

Zaczęła się głośno śmiać i bić brawo.- Okej, tym przedstawieniem odkupiłeś wszystkie swoje winy.Gdzie się tego nauczyłeś?- Nie podejrzewała, że chłopak ma taki talent aktorski i jeszcze cały ten rymowany tekst. Musiała przyznać, że była zdumiona i zaimponowało jej to.- A dostanę prywatne lekcje aktorstwa?

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Pon Lis 04, 2013 7:36 pm

Słysząc śmiech dziewczyny nie potrafił się już powstrzymać i sam wybuchł głośnym śmiechem.
-Nigdzie- powiedział wzruszając ramionami. Zamyślił sie na kilka chwil.-Właściwie... to tylko przy tobie tak się zachowuje-wyznał w zamyślaniu.Popatrzył na dziewczynę-Jesteś moją muzą-powiedział z powagą.
-Prywatne lekcje z tobą?hmm-znów się zamyślił, ale tym razem bardziej dla efektu,niż na prawdę. Mogłaby to być okazja do częstszych spotkań z dziewczyną.-Nader kusząca propozycja-powiedział- Bardzo kusząca-powoli nie wytrzymywał powstrzymywania śmiechu.-Z ogromna przyjemnością podejmę się tego zadania.-uśmiechnął się do dziewczyny.

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Wto Lis 05, 2013 7:19 am

Słysząc wyznanie chłopaka nie miała pojęcia co powiedzieć. Ona miała niby stać się dla kogoś kimś tak ważnym aby być jego muzą? Na szczęście Rowan zaczął się uśmiechać co automatycznie sprawiło, że na jej twarzy, też pojawił się uśmiech. -Naprawdę?- Zapytała nie dowierzając. Nie tyle zależało jej na tych lekcjach co na częstszych spotkaniach.- To kiedy możemy zacząć?-Zapytała z entuzjazmem. Musiała kuć żelazo póki gorące bo jeszcze się chłopak rozmyśli.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Wto Lis 05, 2013 5:39 pm

-Naprawdę-! Zapewnił ze śmiechem. Nie wiedział co dziewczyna ma w sobie, ze tak dobrze sie czuje w jej towarzystwie, ale mało go to obchodziło. Ważne, ze jak widać ona też nie narzeka na jego towarzystwo.
-Kiedy tylko sobie życzysz-powiedział otwierając szeroko ramiona, jakby mówił, że jest cały do dyspozycji dziewczyny.
-A zajęcia mogły by sie odbywać w dowolnie wybranym przez ciebie miejscu. Dopasuję się. Choć pozwolę sobie zaproponować Pokój Życzeń. Tam nikt nie będzie nam przeszkadzać-dodał z błyskiem w oku.

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rebeca Quest

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   Wto Lis 05, 2013 8:05 pm

- Z tobą?- Zapytała z uśmiechem.- Zawsze i wszędzie!- Wykrzyczała poszeżając uśmiech. Nie interesowało ją miejsce, jeżeli nie tu to tam. Mogła by być nawet w kantorku Filcha. Liczyło się, że w końcu nie będzie sama spędzała, każdej wolnej chwili. Zamyśliła się na chwilę nad swoją wcześniejszą wypowiedzią.- Chociarz czekaj, mogę zacząć zawsze, ale oprócz teraz. W tej chwili za wygodnie mi tutaj.- Sprostowała pakując sonie jednego cukierka a drugiego chłopakowi i kwitując wszystko szerokim uśmiechem.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dziedziniec przed wieżą zegarową   

Powrót do góry Go down

Dziedziniec przed wieżą zegarową

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry