a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Parkiet - Page 3
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Parkiet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Parkiet   Sro Paź 23, 2013 8:18 pm

Chłopak zauważył niepewną minę dziewczyny... Raz pomógł Lily Evans i chyba będzie musiał zrobić to po raz kolejny. Nie wiedział co się dzieje, ale wydawało mu się, że dzieje się coś nie w porządku. Skierował swoje kroki za mężczyzną.

z/t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Parkiet   Sro Paź 23, 2013 8:45 pm

Kiedy skończyłem tańczyć z Sofie, podszedłem do naszego stolika, by napić się soku, jednak kiedy wróciłem na parkiet, dziewczyny już tam nie było.
- Sofie?-spytałem rozglądając się wokół po tańczących, a następnie po siedzących przy stolikach, jednak nigdzie jej nie dostrzegłem, toteż opuściłem salę, gdyż wszyscy zaczęli się już rozchodzić.

z/t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Parkiet   Czw Paź 24, 2013 3:40 pm

Jego czas na scenie zbliżał się ku końcowi, chociaż miał ochotę jeszcze posiedzieć wśród angielskiej młodzieży, to trudno było mu przełamać się do zagadania kogoś. Nim jednak naszły te problemy z jego nieśmiałością zagrał ostatnie utwory (klik i klik), a tuż zaraz wdarli się na scenę członkowie innego zespołu. Agresywni tak samo jak ich muzyka... Przyjaciela Willa szybko spakowali swoje rzeczy i wymknęli się z zamku. Kręcił się jeszcze chwilę po sali, ale ostatecznie zniknął gdzieś w tłumie...

z/t
Powrót do góry Go down
Rowen Varnish

Liczba postów : 436

PisanieTemat: Re: Parkiet   Czw Paź 24, 2013 4:20 pm

{Rebeca}
Mocno chwycił dziewczynę, gdy ta się potknęła. Obdarzył ją szerokim uśmiechem. Bynajmniej nie śmiał się z niej! Co to, to nie! Zwyczajnie uśmiechnął się, chcąc przekazać w ten sposób dziewczynie, ze tylko on i ona wiedzą o tym malutkim potknięciu. Dziewczynie na prawdę świetnie szło.
- Bardzo się cieszę, że zgodziłaś się przyjść ze mną na bal- wyznał cicho.- Mam nadzieję, że i ty bawisz się tak dobrze jak ja...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t464-rowen-varnish
Rebeca Quest

Liczba postów : 347

PisanieTemat: Re: Parkiet   Czw Paź 24, 2013 7:37 pm

Uśmiech posłany w jej stronę pokrzepił ją i jeszcze bardziej zmotywował do skupienia się na tańcu. O dziwo podobało jej się to. Odpowiedziała chłopakowi szerokim uśmiechem. - Cieszę się, że się cieszysz.- Powiedziała śmiejąc się z zawiłości swojej wypowiedzi. - Myślę, że bawię się dużo lepiej niż ty.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Parkiet   Pią Paź 25, 2013 1:12 pm

- Oj to było by trudne- stwierdził z szerokim uśmiechem. Bawił się doskonale i nie wyobrażał sobie, żeby mogło być lepiej.- Ale bardzo mi miło, że dobrze się bawisz. Bo chyba jest w tym choć tycia moja zasługa?- spytał robiąc maleńką przerwę pomiędzy palcem wskazującym a kciukiem, tuż przed swoja twarzą.

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Rosemarie Cleverly

Liczba postów : 963

PisanieTemat: Re: Parkiet   Pią Paź 25, 2013 3:57 pm

Oh... i po co mi był ten bal! pomyślała poirytowana. Andre zajął się swoją krukonką i zostawił ją samą, mimo że przyszli tu jako przyjaciele to liczyła na trochę więcej zainteresowania z jego strony. Członkowie loży też się w dziwny sposób rozpłynęli.- Nic tu po mnie.- Powiedziała do siebie pod nosem i wyszła z sali.
[z/t]

Dedicate yourself and you gonna find yourself,
    standing in the Hall of Fame

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t608-rosemarie-rose-cleverly
Rebeca Quest

Liczba postów : 347

PisanieTemat: Re: Parkiet   Pią Paź 25, 2013 4:03 pm

- No... może nawet więcej niż tycia.- Nie kryła tego, że gdyby nie on to by siedziała teraz nad kolejną książką, albo zadaniem na którąś z lekcji. Sama na pewno by tu nie przyszła. No bo po co? Rozejrzała się po sali i zauważyła, że w pomieszczeniu jest coraz mniej osób. Muzyka na moment ucichła w celu rozpoczęcia następnego numeru. Dopiero w chwili ciszy zorientowała się, że boli ją głowa, nie była przyzwyczajona do takiego hałasu.- Może pójdziemy się przejść?- Zaproponowała mając ochotę zaczerpnąć świeżego powietrza.

Rebeca Quest

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Parkiet   Pią Paź 25, 2013 7:03 pm

Do sali weszło kilku aurorów. Bezceremonialnie przeszukali kilku uczniów. Sprawdzali kto kryje się za grubymi warstwami makijażu lub pod maską. Ostatecznie wszyscy zostali odprowadzeni przez prefektów i nauczycieli. Dowiedzieli się tylko, że ktoś nie żyje... Ale dlaczego? Kto? Nikt nie chciał powiedzieć. "Dowiecie się jutro" - mówili. A przecież wszyscy powinni wiedzieć, co się stało! Chociaż bal i tak powinien się kończyć, to wszyscy marudzili pod nosem, że jeszcze wczesna pora... W tym czasie zegar wybijał północ.
Wielka Sala opustoszała na dobre dzisiejszego wieczoru.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rowen Varnish

PisanieTemat: Re: Parkiet   Pią Paź 25, 2013 9:01 pm

- Jeśli takie jest twoje życzenie- powiedział kłaniając się nisko.- Właśnie miałem to zaproponować. Sam zauważył, że sala pustoszeje. Szarmancko, jak na dżentelmena przystało podał dziewczynie ramię i wyprowadził ją z sali.
[z/t dla obojga]

Life is too short

to waste time

hating anyone

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Parkiet   

Powrót do góry Go down

Parkiet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry