a
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Stolik nr 7 - Page 2
List z Hogwartu
Niestety jak to często bywa, coś się kończy, a coś innego zaczyna. Czas Listu z Hogwartu dobiega końca. Mam nadzieję, że część osób będzie wspominało tę stronę z pewnym sentymentem, a nawiązane tutaj znajomości przetrwają pomimo zakończenia naszej działalności. Dziękujemy za te dwa lata! Administracja

Stolik nr 7

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Rebecca A. Samuel

Liczba postów : 123

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Sro Paź 23, 2013 6:32 pm

-Przepraszam – Rebecca pojawiła się… W sumie nagle znalazła się przy stoliku 7 – Czy mam przyjemność rozmawiać z Rosalie Amell? – rozejrzała się z uśmiechem – Mam do niej bardzo ważną wiadomość i cóż… Chciałabym z nią, jak najszybciej pomówić – brunetka sprawiała wrażenie dość zdezorientowanej. Dlaczego? Trudno stwierdzić? Może to przez głośną muzykę, a może przez przeróżne przebrania? Pytanie tylko, czy dostanie odpowiedzi, jeśli nie… To będzie kombinować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rosalie Amell

Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Sro Paź 23, 2013 6:51 pm

[Rebecca]
Wróżka podniosła delikatnie maskę do góry i spojrzała w stronę przybyłej osoby, gdy zauważyła iż to jest jej nauczycielka od śpiewu uśmiechnęła się do siebie innymi słowy ucieszyła się na jej widok, jakimś cudem uwolniła się od Gangstera i podeszła Do Niej.
-Szukałaś mnie nauczycielko i o co chodzi?-zapytała ją, a maskę całkiem dała do góry.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Nigirishimeta ketsui wo
hidarimune ni kirisaku no wa
"Ringel der Torheit" Sōkyū o mau
Flügel der Freiheit"

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/f22-uczniowie
Rebecca A. Samuel

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Sro Paź 23, 2013 6:59 pm

Rebecca odeszła kawałek z Rosalie od stołu. Uśmiechnęła się wesoło.
-Miło mi Cię widzieć. Mam do Ciebie sprawę. Ktoś, ktoś bardzo potężny Ciebie potrzebuje. Potrzebuje twej pomocy, aby uzyskać… Powiedźmy to rąbek doskonałości – mówiła wolno i ostrożnie dobierając słowa, a co jeśli się pomyliła? – Wiesz… Wiesz, o czym, a raczej, o kim mówię? – spojrzała na nią pytająco i z życzliwością.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rosalie Amell

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Sro Paź 23, 2013 7:04 pm

[Rebecca]
Rosalie stała koło Nauczycielki również się do niej uśmiechnęła i rzekła do niej
-a już myślałam, że cię nie zobaczę znów moja wspaniała nauczycielko, w sumie bardzo się ciesze z naszego spotkania.-rzekła, a następnie wsłuchała się w jej słowa które do niej powiedziała a następnie odpowiedziała na jej pytanie.
-tak chyba wiem ale nie jestem do końca pewna-rzekła do niej ciepło

"Nigirishimeta ketsui wo
Flügel der Freiheit"

Powrót do góry Go down
Rebecca A. Samuel

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Sro Paź 23, 2013 7:09 pm

-Rosalie, chodzi mi o Czarnego Pana – powiedziała ściszając głos i nieco przybliżając swoją twarz do jej – I sądzę, że wiesz, o co mi chodziło. Udaj się, więc do bram Hogwartu, do reszty wybranych przez niego i oczekuj mnie. Mam nadzieję, że szybko się znów spotkamy – uśmiechnęła się ciepło, po czym przytuliła ją i odeszła rozglądając się. Rebecca nawet nie starała się sprawdzić, czy dziewczyna pójdzie, czy nie. Czy tez na pewno jej chodziło o Voldemorta. Nawet by było lepiej, gdyby tak nie było.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rosalie Amell

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Sro Paź 23, 2013 7:12 pm

Dziewczyna skinęła głową za znikająca Rebeccą w drzwiach i udała się tam gdzie prosiła ją Nauczycielka
[z/t]

"Nigirishimeta ketsui wo
Flügel der Freiheit"

Powrót do góry Go down
Lucas Hawke

Liczba postów : 52

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Czw Paź 24, 2013 5:13 pm

Nauczycielka podeszła do nich akurat wtedy, gdy wstawali od stolika. Widział jak obie panie szybko wymieniają uprzejmości i przekazują sobie informacje. A potem... potem jego wróżka zniknęła. Nawet nie zdążył się zorientować kiedy. Och, on Lucas i ta jego nieszczęsna pewność siebie. Mruknął coś niezrozumiale pod nosem siadając z powrotem na swoim miejscu. Miał nadzieję, że jego towarzyszka niedługo wróci i nie będzie kazała mu zbyt długo na siebie czekać.

Więc składam modły
czekając tu na kolejny dzień
i świecąc jasno po morza kres
zobaczę w końcu brzeg
za każdym razem gdy widzę cię,ocean w sercu mym burzy się
dzięki tobie znów mam siły i gdzieś w oddali jest brzeg

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://list-z-hogwartu.my-rpg.com/t627-lucas-hawke
Mistrz Gry

Liczba postów : 4357

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   Pią Paź 25, 2013 7:03 pm

Do sali weszło kilku aurorów. Bezceremonialnie przeszukali kilku uczniów. Sprawdzali kto kryje się za grubymi warstwami makijażu lub pod maską. Ostatecznie wszyscy zostali odprowadzeni przez prefektów i nauczycieli. Dowiedzieli się tylko, że ktoś nie żyje... Ale dlaczego? Kto? Nikt nie chciał powiedzieć. "Dowiecie się jutro" - mówili. A przecież wszyscy powinni wiedzieć, co się stało! Chociaż bal i tak powinien się kończyć, to wszyscy marudzili pod nosem, że jeszcze wczesna pora... W tym czasie zegar wybijał północ.
Wielka Sala opustoszała na dobre dzisiejszego wieczoru.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Stolik nr 7   

Powrót do góry Go down

Stolik nr 7

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Drewniany stolik
» Narożny stolik